کریس براون و آشر پس از مبارزه در جشنواره Lovers & Friends اجرا می کنند

کمتر از 24 ساعت پس از درگیری فیزیکی این دو در جشن تولد 34 سالگی کریس براون، بریزی و آشر هر دو شنبه شب در جشنواره موسیقی Lovers & Friends اجرا کردند.

TMZ گزارش می دهد که براون قبل از آشر در دومین جشنواره سالانه Lovers & Friends اجرا کرد. ساعاتی قبل از روی صحنه رفتن، آشر در شبکه‌های اجتماعی ویدئوهایی را منتشر کرد که در آن به نظر نمی‌رسد جراحتی دیده باشد، زیرا بسیاری از شاهدان دعوا قبلاً گفته بودند که دومی از بینی خونین رنج می‌برد.

TMZ اشاره کرد که دعوا بین براون و آشر به این دلیل شروع شد که اولی از اجرای حذف شده AMA که در آن بریزی قرار بود ادای احترامی به مایکل جکسون انجام دهد ناراحت بود.

طبق گزارش هالیوود آنلاک، این نزاع روز جمعه در جشن تولد براون در شهر اسکیت راک در لاس وگاس رخ داد. یک منبع به این نشریه گفت که وقتی یک براون کاملاً مست به شیوه ای “بی احترامی” نسبت به تیانا تیلور رفتار کرد، اوضاع تغییر کرد.

آشر، در میان دیگران، ظاهرا در تلاش برای آرام کردن براون مداخله کرد. در عوض، کریس با آن تماس گرفت اعترافات قبل از اینکه مشاجره در خارج از محل برگزار شود، جایی که بریزی و تیم امنیتی اش ظاهراً آشر را پرت کردند، هنرمند یک “بزدل” بود. شاهدان ادعا می کنند که ضرب و شتم منجر به دریافت “بینی خون آلود” توسط آشر شد.

نه آشر، نه براون و نه تیلور این داستان را تایید نکرده اند.