کرم لایه بردار MQ محصولی از MQ است

ما قبلاً بهترین مارک اسکراب صورت را معرفی کردهایم و در این مقاله قصد داریم بهترین مارک کرم لایه بردار صورت برای جای جوش و لک را به شما معرفی کنیم. کرم لایه بردار قوی به مانند کرم دور چشم از جمله محصولات مراقبت از پوست است که به شما پوستی با طراوت ،بدون هرگونه لک، کدری و بافت خشک و آسیب دیده را هدیه میدهد. کرم مدل «Regul-3» لایهبرداری قوی است که حاوی زینک، AHA و BHA است که منجربه شفاف و روشن شدن پوست میشود. این کرم حاوی اسید میوه های لیمو، آناناس، انگور و گل ساعتی جهت حفظ جوانی و شادابی پوست است.

این کرم لایهبردار کاربرد ضدآکنه هم دارد. جوان سازی پوست از طریق تحریک چرخه نوسازی پوست بدون التهاب کاربرد اصلی این محصول است. هفته ای یک الی دوبار عصر ها روی پوست مرطوب ماساژ داده و بعد از پنج دقیقه کاملا ابکشی کنید، سپس از تونر و آبرسان و یا کرم های مراقب پوست روز و شب استفاده بفرمایید. برای مثال، ۵ درصدِ یک سرم یا تونر از آلفاهیدروکسی اسیدها تشکیل شده است.

در ترکیبات اغلب این کرم ها نام آلفاهیدروکسی اسیدها (AHA) و بتاهیدروکسی اسیدها (BHA) به چشم می خورد. این اسیدها را میتوان در محصولات روزانه ضدپیری همچون سرمها، تونرها و کرمها و نیز در درمانهای متمرکز بر پیلینگ شیمیایی پیدا کرد. با افزایش سن، احتمال تغییررنگ پوست هم بالا میرود و لکهای قهوهای یا همان لکهای دوران پیری، در نتیجه قرار گرفتن در معرض نور خورشید سروکلهشان روی پوست پیدا میشود. با مصرف این محصول جای جوش ها کاهش و اصلاح میشود. این نوع پوست دارای حس کشیدگی هستش و خطوط زیادی در اون وجود داره و ممکنه در بعضی قسمت ها هم ملتهب و قرمز باشه.

این لایه برداری براساس نوع ماده به کار رفته، غلظت آن و مدت زمان ماندن مواد روی پوست متفاوت است، به سه دسته سطحی، متوسط و عمیق تقسیم بندی می شود. اگر نوع پوست خود را نمی دانید این راهنمای خلاصه ما را مطالعه کنید. مصرف صحیح کرمهای لایه بردار منجر به جوانسازی پوست، روشن شدن آن و کاهش لکه های تیره پوست می شود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم لایه بردار سینره لطفا از سایت ما دیدن کنید.