کداک بلک نذر می کند اگر ترامپ او را عفو کند ، یک میلیون دلار به خیریه کمک مالی می کند

گره گشایی از مشکلات حقوقی Kodak Black دشوار است. اما او در حال پیدا کردن سریعترین پرونده مهم خود است: اتهام اسلحه فدرال که او را در حال حاضر زندانی کرده است. در حال حاضر ، خواننده رپ با دونالد ترامپ تماس می گیرد به این امید که رئیس جمهور بتواند با بخشش ، كداك را در خارج از دفتر خود آزاد كند.

کداک قول داد در صورت عفو در سال اول یک میلیون دلار به خیریه کمک کند. رپر آن را توییتر خود را به سبک بزرگ نوشتن امضا کرد ، و همچنان فشار برای آزادی توسط رئیس جمهور اردک لنگ را آزاد کرد.

وی روز جمعه نوشت: “اگر رئیس جمهور مرا آزاد كند ، می خواهم در اولین سالی كه بیرون هستم یك میلیون نفر صرف امور خیریه كنم. این برای همه چیز است.”

ترامپ با بخشش های ریاست جمهوری خود ، از بخشش های پس از مرگ و نمادین بوکسور جک جانسون و منتخب سوسن بی آنتونی ، تا بخشش دوستان و مشاوران خود مانند راجر استون و مایکل فلین ، شبکه گسترده ای ایجاد کرده است.

برخی از این بخشش ها در اوایل ریاست جمهوری او سر و صدا ایجاد کردند. ترامپ پیش از محکومیت وی برای جنایات خود ، کلانتر بدنام منطقه Maricopa ، جو آرپایو را عفو کرد و سه جنایتکار جداگانه جنگ را که به جرم قتل غیرنظامیان در عراق و افغانستان محکوم شده بودند ، عفو کرد. در همین حال ، گزارش شده است که تیم حقوقی کداک به امید ترامپ در ماه سپتامبر مجازات ترامپ را دریافت کرده اند. در دادخواست بدست آمده توسط TMZ ، آنها استدلال كردند كه كداك در مكاني كه سخت تر از آن است كه جرائم وي درخواست كرده بود ، نگهداري مي شود ، و افزودند كه آنها حكم وي را خصوصاً خشن مي دانند.