کایری ایروینگ در متن ترانه از آواز منتشر نشده از کوبه و جیانا برایانت نام می برد

کایری ایروینگ به تازگی به داستانهای خود رفته است و قطعه ای از موسیقی را که در زمان خاموش کاری خود به دور از بازی بسکتبال کار کرده است ، به اشتراک می گذارد. این ترانه شامل غزلی است که ایروینگ به دوست نزدیکش کوبه برایانت و دخترش جیانا ادای احترام می کند.

ایروینگ رپ می گوید: “ما در حال اجداد هستیم. “من بوم زندگی را نقاشی می کنم ، مانند یک هنرمند حرکت می کنم. شبیه پیشرفت من ، در تیمی پر از شهید هستم. بهشت ​​مامبا است ، و به جیانا آرامش می بخشد.”

رابینسون به نقل از Brandon “Scoop B” اشاره کرد که ایروینگ اشاره ای به دوست خود و هم تیمی دبیرستان سنت پاتریک “جرمیا گرین” کرده است که تهیه کننده آهنگ بوده است.

کوبه و جیانا در میان 9 نفری بودند که در ماه ژانویه در اثر سقوط هلی کوپتر به طرز فجیعی جان خود را از دست دادند. با توجه به رابطه راهنمایی که آنها در طول سالها ایجاد کرده بودند ، اروینگ مرگ برایانت را بسیار سخت گرفت. در ماه مارس گذشته ، در یک مصاحبه با SiriusXM ، Black Mamba هنگامی که از او خواسته شد نام بازیکنی را نشان دهد که شخصیت شخصی او در زمین است ، به طور خاص از Kyrie نام برد.

برایانت به یاد می آورد زمانی که او از طریق Irving تماس FaceTime را دریافت کرد پس از آنکه ضربه برنده بازی را در بازی 7 فینال NBA 2016 به زمین زد ، کامبک کلیولند کاوالیرز را از 3-1 به گلدن استیت واریرز تکمیل کرد. جیانا نیز نزدیک کوبه نشسته بود که کایری تماس گرفت.

ایروینگ یک بازی را از دست داد تا سوگ مرگ کوبه و جیانا را بخواند. هنگامی که به دادگاه بازگشت ، کایری هنگام بیان اولین اظهارات خود در طی مصاحبه پس از بازی تلاش کرد تا کلمات را بیان کند ، اما ذکر کرد که برایانت نه تنها برای او بلکه بسیاری از بازیکنان دیگر در لیگ چه معنایی داشت.