کانوی ماشین با وست‌ساید گان برای «Quarters/Brucifix» پیوند می‌خورد

کانوی ماشین در حال آماده شدن برای دومین آلبوم استودیویی خود است، اما قبل از رسیدن آن، وی ویدیوی تک آهنگ دوگانه جدید خود “Quarters/Brucifix” را تحویل داده است.

آهنگ‌های تولید شده توسط Khrysis و Daringer، پس از جدایی او از Griselda Records در سال گذشته، او را با همکار مکرر و برادر ناتنی‌اش وست‌ساید گان می‌بینند. “Quarters/Brucifix” قرار است در آلبوم بعدی او ظاهر شود آیا او آن را انجام نمی دهد، که به عنوان پیگیری عمل می کند خدایا اشتباه نکن. فیلمبرداری شده در لوکیشن در پاریس، ویدیوی همراه برای تک‌آهنگ دوتایی پیش از انتشار می‌رسد. آیا او آن را انجام نمی دهد اواخر بهار امسال

کانوی با کامپلکس به اشتراک گذاشت: «می‌خواستم دوباره با برادرم، کریسیس، تماس بگیرم و به آن‌ها احساسی بدهم که طرفدارانم مرا به خاطر ارائه آن می‌شناسند. من همچنین می‌خواستم لحن آلبوم جدیدم را تنظیم کنم.»

آخرین مورد از Conway پس از انتشار اولین تک آهنگ از آیا او آن را انجام نمی دهد، “سوپر باول.” ویدیوی جدید تصاویری از رپ کانوی از خیابان های پاریس را با او در حال اجرا در مکان های مختلف پخش می کند.

او قرار است اواخر امسال توری را برگزار کند و در ماه مه با یک برنامه در شیکاگو شروع شود. این تور تا پایان ژوئن ادامه خواهد داشت و از Sauce Walka و Jae Skeese پشتیبانی می شود. “این بار من با سس هومی والکا و @jaeskeese هستم، این بهترین تور من تا به حال خواهد بود!” کانوی در پستی که این تور را در اوایل این هفته اعلام کرد، نوشت. “تو نمی خواهی این را از دست بدهی، قسم می خورم!”

ویدیوی “Quarters/Brucifix” و تاریخ های مربوط به آن را بررسی کنید آیا او آن را انجام نمی دهد تور بالا