کانوی ماشین آلبوم جدید “Won’t He Do It” را منتشر کرد

Conway the Machine با آلبوم جدید خود بازگشته است آیا او آن را انجام نمی دهد.

در این پروژه، کانوی با همتایان سابق خود در گریزلدا، Westside Gunn و Benny the Butcher، در کنار بازیگرانی از Juicy J، Fabolous، Sauce Walka، Ransom، Dave East، Jae Skeese، و 7xvthegenius همکاری می کند. تولید توسط همکاران مکرر از جمله Daringer، Khrysis، Justice League، و Juicy J انجام می‌شود. بیت‌ها از بوم باپ کلاسیک تا حلقه‌های نمونه صاف را شامل می‌شود، و همه آن‌ها کاملاً با آهنگ متمایز و مستقیم کانوی جفت می‌شوند.

آیا او آن را انجام نمی دهد پس از انتشار EP مشترک Conway با Jae Skeese، درد ارائه سود. در سال 2022 او یک جفت پروژه، همکاری Big Ghost LTD را کنار گذاشت. آنچه را که متبرک شده است، نمی توان نفرین کردو آخرین پروژه او برای Griselda and Shady Records، خدایا اشتباه نکن.

در آستانه انتشار آیا او آن را انجام نمی دهدکانوی درباره تیراندازی در سال 2012 که باعث فلج بلز شد و سمت راست صورتش فلج شد برای مصاحبه با او صحبت کرد. ابرو در صبح.

کانوی گفت: «احساس می‌کنم که باید در مورد این چیزها صحبت کرد. “این به این دلیل نیست که “خوب این چیز جالبی است… این مثل این است که واقعاً فرض این است که به مردم نشان دهیم هرگز تسلیم نشوند.” من با تمام موانعی که فکرش را می‌کردم، بودم. من پسر بزرگتر در اتاق، در استودیو بودم، به من شلیک کردند، نیمی از صورتم فلج شده بود. من اهل بوفالو هستم، شما چنین چیزهایی را می دانید. و برای من اینها فقط موانعی بودند و تصور کنید اگر بتوانیم از آن دیوارها عبور کنیم چه چیزی می توانستیم باشیم. من فقط می‌خواهم با داستانم به مردم الهام بخشم.»

پست جدید  Lil Nas X سانتای جدیدی است در Michael J. Fox - پیش پرده ویژه تک آهنگ "Holiday" آینده 808011000110888 Lil Nas X این جمعه آهنگ جدیدی با عنوان "تعطیلات" دارد. ایکس به مناسبت آنچه او روز یکشنبه به عنوان "اولین تک آهنگ تقریباً دو ساله" خود تبلیغ کرد ، تریلری را منتشر کرده است که شامل یک و تنها مایکل جی فاکس است. کلیپ با صدای شکستن X باز می شود در جاده "Old Town Road" ضربه بزنید زیرا ما به یک شهر با مضمون غربی معرفی می شویم. بابانوئل - که کاملاً واقعی است - پس از آن به دلیل مستی شدید از سالن بوت می شود ، در آن زمان او سقوط می کند. X به طور واقعی در سانتا کلاوس x Tim Tim Allen 1994 ، پس از آن X با پیامی که به او اطلاع می دهد که اکنون "سانتا جدید" است اتفاق می افتد. از آنجا ، ما یک سر به عقب به آینده می دهیم در هنگام خروج X با کمک برخی از گوزن های شمالی خود به خود حق رای داده است. فاکس هشدار می دهد "هر کاری که می کنی ، Nas ، به سال 2020 نرو". هنگام به اشتراک گذاشتن کلیپ در اینستاگرام ، فاکس همچنین اشاره کرد که برخورد X با سانتا شامل برخی از شیطانهای سفر طولانی مدت خواهد بود. فاکس گفت: "همیشه وقتی که به گذشته سفر می کنید زمان خوبی است" ، افزود که "از اینکه بخشی از این. " از بالا ، کلیپ به کارگردانی جیسون کونیگ را از طریق YouTube و / یا اینستاگرام به طور کامل دریافت کنید. اولین EP X در ژوئن سال گذشته وارد شد و شامل همکاری با Cardi B ، Travis Barker ، و - در قالب ریمیکس "Old Town Road" برنده گرمی - اشاره به "بیلی ری سیروس" ، آهنگساز "Achy Breaky Heart". برای ثبت نام در خبرنامه مجتمع برای اخبار ، اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط اشتراک گذاری این داستان

گوش دادن به آیا او آن را انجام نمی دهد زیر