کانوی ماشین آلبوم جدید “Won’t He Do It” را منتشر کرد

Conway the Machine با آلبوم جدید خود بازگشته است آیا او آن را انجام نمی دهد.

در این پروژه، کانوی با همتایان سابق خود در گریزلدا، Westside Gunn و Benny the Butcher، در کنار بازیگرانی از Juicy J، Fabolous، Sauce Walka، Ransom، Dave East، Jae Skeese، و 7xvthegenius همکاری می کند. تولید توسط همکاران مکرر از جمله Daringer، Khrysis، Justice League، و Juicy J انجام می‌شود. بیت‌ها از بوم باپ کلاسیک تا حلقه‌های نمونه صاف را شامل می‌شود، و همه آن‌ها کاملاً با آهنگ متمایز و مستقیم کانوی جفت می‌شوند.

آیا او آن را انجام نمی دهد پس از انتشار EP مشترک Conway با Jae Skeese، درد ارائه سود. در سال 2022 او یک جفت پروژه، همکاری Big Ghost LTD را کنار گذاشت. آنچه را که متبرک شده است، نمی توان نفرین کردو آخرین پروژه او برای Griselda and Shady Records، خدایا اشتباه نکن.

در آستانه انتشار آیا او آن را انجام نمی دهدکانوی درباره تیراندازی در سال 2012 که باعث فلج بلز شد و سمت راست صورتش فلج شد برای مصاحبه با او صحبت کرد. ابرو در صبح.

کانوی گفت: «احساس می‌کنم که باید در مورد این چیزها صحبت کرد. “این به این دلیل نیست که “خوب این چیز جالبی است… این مثل این است که واقعاً فرض این است که به مردم نشان دهیم هرگز تسلیم نشوند.” من با تمام موانعی که فکرش را می‌کردم، بودم. من پسر بزرگتر در اتاق، در استودیو بودم، به من شلیک کردند، نیمی از صورتم فلج شده بود. من اهل بوفالو هستم، شما چنین چیزهایی را می دانید. و برای من اینها فقط موانعی بودند و تصور کنید اگر بتوانیم از آن دیوارها عبور کنیم چه چیزی می توانستیم باشیم. من فقط می‌خواهم با داستانم به مردم الهام بخشم.»

گوش دادن به آیا او آن را انجام نمی دهد زیر