کارول جی در مورد فتوشاپ “بی احترامی” روی جلد مجله صحبت می کند

کارول جی علیه برخی تصمیمات مربوط به ویرایش عکس در پشت جلد مجله اخیر صحبت کرده و استدلال کرده است که آنها منجر به “تصویری که من را نشان نمی دهد” شده است.

در کپشن اینستاگرامی که پنجشنبه به اشتراک گذاشته شد، خواننده لاتین برنده جایزه گرمی مقایسه ای کنار هم به اشتراک گذاشت که عکسی را که از خودش گرفته و جی کیو مکزیک جلد با محوریت جوایز خلاقیت جهانی. در حالی که کارول خاطرنشان کرد که از “فرصت” جلد قدردانی می کند، او مخالفت خود را (چیزی که او می گوید در پشت صحنه نیز بیان کرد) را با تصمیم ظاهری استفاده از فتوشاپ بر خلاف ترجیحات هنرمند ابراز کرد.

کارول به 61 میلیون فالوور خود در IG گفت: “چهره من آنطور به نظر نمی رسد، نه بدن من آنطور به نظر می رسد و من از ظاهر طبیعی خود بسیار خوشحال و راحت هستم.”

کارول علیرغم اینکه «صراحتاً» با برخی ویرایش‌ها مخالفت می‌کند، گفت: «آنها هیچ کاری در مورد آن انجام ندادند». او همچنین به این نکته اشاره کرد که چگونه فراگیر شدن چنین ویرایش هایی می تواند، به نظر او، “عواقب” گسترده ای برای همه زنان داشته باشد.

پیام کامل کارول جی را روی جلد «بی احترامی» در زیر ببینید. در زمان نگارش این مقاله، جی کیو مکزیک پاسخ علنی به این انتقاد نداده بود.

کارول جی در حال حاضر در آستانه انتشار چهارمین آلبوم استودیویی خود است که مورد تحسین گسترده قرار گرفت Mañana Será Bonito. پس از انتشار در فوریه، این خواننده به عنوان اولین زنی که با انتشاری کاملا اسپانیایی در صدر جدول آلبوم های بیلبورد 200 قرار گرفت، تاریخ ساز شد. صحبت کردن با تابلو تبلیغاتی در مورد این افتخار، کارول گفت که دستیابی به این شاهکار با مجموعه‌ای از آهنگ‌هایی که برای او «خیلی شخصی» است، «بسیار خاص» بود.