کاردی بی در اینترنت از افرادی با «شخصیت‌های دختر بدجنس» دعوت می‌کند

کاردی بی کلماتی برای افرادی دارد که تمایل دارند شخصیت دختر بدجنسی را در اینترنت به نمایش بگذارند، و ادعا کنند که در آن روزها “احمق” بودند.

رهبر گروه بردی در 28 آوریل در توییتر خود نوشت و گانگسترهای اینترنتی را که سعی می کنند دیگران را مسخره کنند صدا کرد. به گفته کاردی، همه اینها برای جبران حال و هوای عجیب و غریب این افراد در دبیرستان است. او نوشت: «این به این معنی است که شخصیت دختری که برای اینترنت قرار می‌دهید، من را گول نزنید. “می توانم بگویم که همه شما در دبیرستان عصبی بودید.”

این عکس کاردی بی است.
تصویر از طریق توییتر

شخصی آن اراذل و اوباش اینترنت را اضافه کرد که به احتمال زیاد به تنهایی در میز ناهار نشسته بود که پاسخ قلبی داشت: “lmaoooo naaa فقط تماشای بچه ها ، زن و مرد بزرگ شده است ، وقتی که چهره خود را به هم می ریزید ، در اینترنت در اینترنت قرار می گیرند. راهرو … دقیقاً همان افرادی را آینه کنید که از آنها متنفر هستید!

توییت این زن 30 ساله پس از آن منتشر شد که او گروهی از دختران را صدا زد که زن دیگری را در بازی هیوستون آستروس در TikTok طعنه زدند. در این ویدئو، کاربر TikTok، Jackie La Bonita، از دو دختر دیگر فیلم گرفت که او را مسخره می‌کنند و در حالی که طوفان می‌خندند، انگشت وسط را به سمت او می‌زنند.

کاردی بی کلیپ ویروسی را متوجه شد و با اشاره به جواهراتی که جکی در این ویدئو به تن کرده بود، به او دو سنت داد و گفت: “من از آن انگشتر استفاده می کنم.”

لا بونیتا پس از حادثه در بازی Astros موفق شد با زنان صحبت کند و در یک ویدیوی TikTok توضیح داد که آنها از او عذرخواهی کردند. کاردی این خبر را شنید و ویدیو را با شرحی بازنشر کرد: «این را دوست دارم….»