کارخانه تولید سیر سیاه اعلا شیراز – بازار خرید و فروش سیر سیاه

هر حبه کوچک سیر غنی از مواد مغذی مانند الیگوساکاریدها، فلاونوئیدها، اسیدهای آمینه و آلیسین است. سیر حاوی قند و اسیدهای آمینه است، هنگامی که تحت تخمیر قرار میگیرد، ماده ای تیره به نام ملانوئیدین تولید میکند. این آزمایش نشان دهنده این است که سیر سیاه ، تا حد بسیار بیشتری می تواند در پیشگیری از عوارض دیابتی مفید باشد. مقایسه سیر خام و سیر سیاه نشان می دهد که سیر سیاه از همه انواع روشهای درمانی سیر قوی تر است مانند خواص تقویت سیستم ایمنی و اثرات آنتی اکسیدانی. سیر سرشار از هورمونهای مردانه است که می تواند سبب شود تا مدت زمان رابطه جنسی در اقایان افزایش پیدا کند. مهمترین عامل استرس غلبه خلط های سرد بر مغز می باشند که سبب ابتلا به استرس و کند شدن عملکرد مغز و کاهش حافظه در افراد می شود .ترکیبات موجود در سیر سیاه گردش خون در مغز را افزایش میدهند و باعث میشوند تا استرس به طور چشمگیری کاهش پیدا کند تا بتوانید با خیال راحت به روابط جنسی بپردازید.

پس از طی مراحل فرآوری، سیر حالت ژله ای پیدا می کند، مزه آن شیرین شده و رنگ آن سیاه می شود. در طی این مرحله ، میزان آنتی اکسیدان سیر چندین برابر می شود. سیر دارای ترکیبات شیمیایی مختلف مانند آلیسین است که دارای خاصیت ضد باکتریایی می باشد که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. خاصیت ضد انعقادی آجوئن در سیر می تواند به جلوگیری از تشکیل لخته خون در بدن کمک کند. خوردن روزانه یک یا دو حبه سیر می تواند به سلامت بدن کمک زیادی بکند، اما این کار دردسرهای زیادی دارد؛ مزه و بوی بد آن که به راحتی هم از بین نمی رود، یک مشکل اساسی است. چنانچه بودجه خرید سیر سیاه را دارید خوردن روزانه ۵ حبه از این محصول میتواند تاثیر چشمگیری در بهبود روابط جنسی داشته باشد. نحوه مصرف سیر سیاه برای زود انزالی به این گونه است که شما یک حبه از این محصول را به صورت ناشتا به همراه یک لیوان آب ولرم صرف می کنید و تا ۴۵ دقیقه از خوردن صبحانه صرف نظر می کنید. با مطالعه موارد بالا دیدید که برای کاهش وزن و لاغری تنها استفاده از هیچ گونه دارو و رژیم لاغری نمی تواند برای شما کارایی داشته باشد.

سیر به عنوان یک محرک جهت شکسته شدن مولکول های قند خون کاربرد دارد و میتواند برای درمان دیابت بسیار مفید باشد .یکی از مهمترین مشکلات جهت زود انزالی داشتن دیابت و یا قند خون می باشد که به شدت می تواند برای آقایان در روابط جنسی تاثیر گذار باشد و سبب ناتوانی جنسی شود. کلیه موارد به تنهایی و یا به صورت تجمیع شده میتوانند روند یک رابطه جنسی را به شدت تحت تاثیرات منفی خود قرار دهند و سبب شود تا شما نتوانید از رابطه جنسی خود نهایت لذت را ببرید .به طور کلی تایم عادی و نرمال یک رابطه جنسی برای آقایان ۴ دقیقه می باشد و انزال در مدت زمان کمتر از ۴ دقیقه به عنوان زود انزالی شناخته میشود. یکی از مهمترین نکات در خصوص درمان زود انزالی با سیر سیاه ، طریقه مصرف سیر سیاه دکتر بیز برای زود انزالی می باشد و بسیار مهم است که محصول را به صورت اصولی مصرف کنید تا بتوانید از خواص بی نظیر آن جهت درمان زود انزالی نهایت استفاده را ببرید. در حقیقت سیر سیاه همان سیر سفید خوراکی است که در دمای ثابت و همچنین میزان رطوبت کنترل شده ای تخمیر شده و مورد فرآوری قرار می گیرد که در نهایت با تغییر رنگ دادن به شکل سیر سیاه در می آید.

همچنین منبع فیبر، پروتئین، آهن، کلسیم و ویتامین C می باشد. روند فرآوری سیر سیاه در واقع محتوای آلیسین را کاهش می دهد به همین دلیل بوی سیر کاهش می یابد. کاهش و از بین رفتن بوی نامطبوع سیر سفید پس از حرارت و رطوبت دهی، از دلایل بسیار مهم استقبال از این ماده غذایی بوده و طرفداران بسیار زیادی را به خود فراخوانده است. در این فرآیند، سیر سفید در دستگاه های ویژه ای، تحت حرارت 60 تا 90 درجه سانتی گراد قرار گرفته و در رطوبت 80 تا 90 درصد قرار گرفته و پس از تبخیر آب میان بافتی، سیر سیاه با بافتی نرم و ژله ای به وجود خواهد آمد. این نوع سیر با همان خواص سیر سفید ولی با رنگ تیره و طعمی شیرین و بدون بو است. از مناسب ترین نوشیدنی ها برای دوران قاعدگی و درد های ناشی از آن است، به این روش که سیاه دانه را با انار وحشی و در صورت در دسترس نبودن انار معمولی، آب جوشانده و با عسل شیرین کرده، سه بار در شبانه روز میل شود. سیر سیاه شیرین است و مزه بدی در دهان شما باقی نمی گذارد. فرآوری و تهیه سیر سیاه چگونه است؟ پیش از اینکه بخواهیم طریقه مصرف سیاه برای زود انزالی را مورد بررسی قرار دهیم نیاز است تا با نحوه عملکرد این محصول درمان زود انزالی آشنا شوید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد چه موقع سیر سیاه بخوریم بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.