ژانل مونه «عصر لذت» را اعلام کرد و «عاشق رژ لب» را به اشتراک گذاشت

Janelle Monáe آلبوم جدید خود را معرفی کرد عصر لذتو همزمان با اخبار، او موزیک ویدیوی NSFW را برای “Lipstick Lover” به اشتراک گذاشته است.

این خواننده، ترانه سرا و بازیگر در ویدیوی جدید که صحنه های مختلفی را در برهنه است، احساس می کند و عرق می کند. این ویدیو به دلیل برهنگی در یوتیوب محدودیت سنی دارد، اما مدتی بعد از آن می گذرد که او در رسانه های اجتماعی به دلیل فلش سینه هایش در مراسمی که به مناسبت اعلام آلبوم جدید برگزار می شد، ترند شد.

«همانطور که وارد می شویم عصر لذتمونا در بیانیه ای در کنار انتشار موزیک ویدیو گفت: “عاشق رژ لب” سرود آزاد ماست که الهام گرفته از شهرت است. و با بوسه های قرمز گیلاسی از طرف من به شما امضا کرد.» او در توییتی اضافه کرد: «تا 15 سال آینده تمام می‌شود».

عصر لذت قرار است در 9 ژوئن وارد بازار شود و به عنوان دنباله‌دار آلبوم 2018 که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، باشد. کامپیوتر کثیف. در حالی که مدتی از انتشار یک آلبوم کامل جدید می گذرد، او در چند سال گذشته تعدادی تک آهنگ غیرآلبومی را به اشتراک گذاشته است. او همچنین مشغول تعدادی از پروژه های تلویزیونی و سینمایی بوده است که مهم ترین آنهاست پیاز شیشه ای: رمز و راز چاقو، که به خاطر عملکردش تحسین زیادی دریافت کرد.

ویدیوی «عاشق رژ لب» را اینجا ببینید و آهنگ زیر را از طریق Spotify گوش دهید.