چگونه “نینجا” استونیایی با 6 مهاجر سیاه پوست جنگید – اسپوتنیک استونی

یکی از رسانه های خبری استونی با گزارش حملات گسترده “مهاجران از نیجریه” در یک منطقه مسکونی در تالین ، ساکنان بومی کشور را ترساند.

تالین ، 31 دسامبر – اسپوتنیک. موضوع جمعیت بومی استونی که از حمله مهاجران رنج می برند ، برای انتشار Uued Uudised (“اخبار جدید”) ، نزدیک به حزب محافظه کار خلق استونی (EKRE) ، که بخشی از دولت است ، دوباره موضوعیت پیدا کرده است.

محافظه کاران ملی پیام رسانه های اجتماعی هله ایراک را در مورد حادثه ای در Mustamäe ، منطقه مسکونی تالین در ماه سپتامبر ، در یکی از خیابان های مهاجران از آفریقا و خاورمیانه در خوابگاه های قبلی که به استونی نقل مکان کرده اند ، پخش کردند.

فواید ورزشهای رزمی ژاپن

به گفته ایراک ، معلم هنری او ، بوژینکان * ، در طول روز به بازار Mustamäe می رفت و از موسیقی روی هدفون لذت می برد. او به یک باره از پشت توسط مرد سیاه پوستی مورد حمله قرار گرفت که اوئد اودییس او را “مهندس نیجریه ای” خواند در تمسخر آنچه دولت استونی پناهندگانی را که به این کشور می آیند “متخصصان و مهندسان فناوری اطلاعات با مهارت” می خواند.

معلم با استفاده از مهارت های خود مهمان ناخوانده را دور انداخت. “مهندس” که از ناکامی در حمله ناامید شده بود ، گویا تلفن خود را بیرون آورد و رفقایش را برای کمک احضار کرد. چند دقیقه بعد ، ایراک گفت ، شش بومی آفریقا از قبل در کنار معلم ایستاده بودند و یکی از آنها به طور نمایشی چاقو می زد.

معلم تصمیم گرفت که شرایط را بدتر نکند ، پلیس را خواستار شد. گشت وارد شده ادعا می شود که اسناد تنها یکی از مهاجران را بررسی کرده و پس از آن همه را به جز قربانی حمله آزاد کرده است.

به گفته ایراک ، مجریان قانون قصد داشتند معلم را تا زمان ورود بازپرس در سلول کلانتری نگه دارند ، اما پس از تماس تلفنی وکیل آزاد شد. علیه مهاجر حمله کننده به معلم اقدامی صورت نگرفت و پرونده نیز مختومه شد.

Uued Uudised با ابراز ناراحتی درباره داستان با اشاره به ترجمه تحت اللفظی نام استونیایی منطقه خواب تالین – “تپه سیاه” با ابراز تاسف گفت: “Mustamäe به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کوه سیاه واقعی است.”

عکس “رسوا”

اسپوتنیک استونی پیش از این نوشته است که بسیاری از مهاجران از آفریقای شمالی و خاورمیانه که در زمان پیوستن استونی به اتحادیه اروپا وارد شده اند ، اولین بار نیست که محافظه کاران محلی محلی از آن ناراضی هستند. به عنوان مثال ، اخیراً Uued Uudised با انتشار یک کودکستان تالین در شبکه اجتماعی در کریسمس با یک عکس و فیلم از سه دختر سیاه پوش لباس جشن ، عصبانی شد. با این حال ، درگیری در مورد این موضوع قبلاً در نظرات منتشر شده در زیر این نشریه شعله ور شده است.

“خوب ، آیا بچه های دیگر گروه ما در عکس ها جا نمی شدند؟” – یکی از والدین کودکان مهد کودک مانی نوشت. برای جلوگیری از اختلافات نژادی بیشتر ، اداره پیش دبستانی این پست را حذف کرد ، اما عکس در وب سایت شهرداری مهد کودک باقی ماند.

اوئد Uudised گفت: “در حال حاضر کودکان دیگر نژادها در مهد کودک های استونی وجود دارد ، اما تجلیل از غیر سفیدپوستان در غرب لیبرال ، که اکنون به استونی رسیده است ، کاملاً غیرقابل درک و غیرقابل قبول است. به گفته محافظه کاران ملی استونی ، انتشار عکسی با کودکان سیاه پوست از یک کودکستان در تالین به “نژادپرستی علیه سفیدپوستان” تبدیل شد ، در نتیجه “کودکان جمعیت بومی آسیب دیدند”.

صفحه فیس بوک کودکستان Männi

* بوجینکان یک مکتب ژاپنی از هنرهای رزمی پیچیده است که ادعا می کند آموزه ها ، سنت ها و روش های نینجا را به ارث می برد.

اخبار بیشتر در مورد این موضوع را اینجا بخوانید: