چه لینگو دومین آلبوم خود را با نام “Coming Up For Air” رونمایی کرد

او چند ماه است که در حال ساخت این کار است، اما چه لینگو بالاخره دومین آلبوم خود را منتشر کرد. آمدن برای هوا. اولین طعم با “رادیو من”، یک همکاری غافلگیرکننده با راجر تیلور، نوازنده مشهور کوئین، و پس از آن “Out Of The Blue” در اوایل این ماه بود.

در 10 آهنگ، این مجموعه ناب است، اما مدت کمی از ساخت آن گذشته است. در مدت زمانی که از اولین آلبوم مورد تحسین او می گذرد، بدترین نسل، ما تعداد انگشت شماری همکاری و ویژگی داشته ایم، اما به استثنای “Vibe Check (Palo Santo)” در سپتامبر گذشته، این اولین انتشار انفرادی مهم پس از آخرین آلبوم است.

در کنار آلبوم جدید، او همچنین تصاویر بصری به کارگردانی ریس سلوادورای را برای آخرین تک آهنگ آن، “شام خصوصی” که جردن مککامپا را در آن حضور دارد، به اشتراک گذاشت. در ظاهر، به نظر می‌رسد که این تک‌آهنگ مانند داستان‌های موفقیت زیادی پخش می‌شود – جشن پیروزی‌ها و قدردانی از سفر – اما در زیر آن، این چی است که برخی از شیاطین را که به آنها چنگ زده است، به‌ویژه رابطه گهگاهی ناسالمش با غذا و رژیم گرفتن تا بتواند به لذت بردن از غذا به عنوان یک جشن مشترک برگردد.

“[Coming Up For Air] چه توضیح می‌دهد که نگاه شخصی و صمیمی به خودم و افرادی مثل من است که گاهی اوقات به سختی خودشان را می‌بینند. “این برای لحظاتی است که از شغل خود متنفر هستید، یا از نظر عاطفی خسته شده اید، برای اینکه متوجه شوید چه چیزی شما را ارزشمند می کند، برایتان سخت است. این مکانی است برای گم شدن و فرار و به یاد داشته باشید که برای چه چیزی و چه کسی در زندگی و هدف خود ارزش قائل هستید. من چندین ماه وقت داشته ام که با خودم بنشینم و چیزهای زیادی را باز کنم، برخی از آنها را پس از تجربه از دست دادن اعضای خانواده، متحمل شدن صدمات وحشتناک، دوری از دوستان و کشمکش های روابط، مسائل مالی، هنوز در حال بررسی (یا مبارزه) هستم. ، حتی یک اختلال خوردن. آلبوم CUFA به روش من این است که به مردم بفهمانم که در این آزمایشات تنها نیستند.

«امواج افسردگی و اعتماد به نفس، بی ثباتی مالی و عشق. همه چیز از شما شروع می شود و ما همیشه باید چندین بار در زندگی دوباره از صفر شروع کنیم، ته آن بستر تاریک و خاموش از گرد و غبار و رسوب جایی است که راه های نفس کشیدن خود را پیدا می کنیم.

وارد آلبوم جدید زیر شوید.