چند روز پس از بوسه کوچلا، شاون مندز و کامیلا کابلو در حالی که دست در دست گرفته بودند دیده شدند

آیا شاومیلا رسما بازگشته است؟ همه نشانه ها به بله اشاره دارد.

چند روز پس از گردهمایی مملو از PDA، شاون مندز و کامیلا کابلو با هم در سانتا مونیکا دیده شدند. یک کلیپ ویدیویی سه ثانیه ای به اشتراک گذاشته شده توسط TMZ و سرگرمی امشب هنرمندان را در حالی که دست در دست هم گرفته بودند در خیابانی پر از رستوران راه می‌رفتند.

اگرچه مندس و کابلو وضعیت رابطه خود را تایید نکرده اند، طرفداران متقاعد شده اند که سفر اخیر آنها ثابت می کند که دوباره با هم هستند. طبق گزارش ها، این دو در سال 2014 با هم آشنا شدند و در طی چندین سال آینده دوستی نزدیکی برقرار کردند. آنها تایید کردند که در سال 2019 قرار ملاقات گذاشته اند، تنها چند ماه پس از انتشار اثر موفق خود “Señorita”. این دو که بیشتر زمان همه گیری را در میامی با هم گذراندند، در مورد رابطه خود نسبتاً سخت صحبت کردند، حتی اگر برخی گمان می کردند که این یک شیرین کاری تبلیغاتی است. کابلو در مصاحبه ای در سال 2019 به این شایعات پرداخت ال، اصرار داشت که او خیلی نگران این شک و تردید نیست.

“من نمی دانم؛ مردم می توانند هر چه می خواهند بگویند. او می‌گوید: «آنها می‌توانند حدس و گمان کنند، اما در عین حال، ما می‌خواهیم زندگی خودمان را بگذرانیم، از آن لذت ببریم، و جوری عاشق یکدیگر شویم که هیچ کس تماشا نمی‌کند. اینطوری می خواهم زندگی کنم. من هرگز نمی خواهم دری را برای مردم باز کنم که احساس کنند درگیر هستند. همونطور که گفتم میخوام مال من باشه و [his]. به همین دلیل است که من در مورد آن بسیار سختگیر هستم: زیرا می خواهم از آن محافظت کنم.

پس از دو سال آشنایی، مندس و کابلو اعلام کردند که در نوامبر 2021 از آن جدا شده اند، اما به طرفداران اطمینان دادند که بد خون نیستند.

کابلو و مندز در استوری IG مربوطه خود به اشتراک گذاشتند: “سلام بچه ها، ما تصمیم گرفتیم به رابطه عاشقانه خود پایان دهیم، اما عشق ما به یکدیگر به عنوان انسان قوی تر از همیشه است.” ما رابطه خود را به عنوان بهترین دوستان آغاز کردیم و همچنان بهترین دوستان خواهیم بود. ما از حمایت شما از ابتدا و حرکت رو به جلو قدردانی می کنیم. کامیلا و شاون.»

به Coachella Weekend 1 2023 بپیوندید، جایی که مندس و کابلو در حال صحبت و بوسیدن یکدیگر در محوطه نمایشگاه دیده شدند. اگرچه اقدامات آنها باعث شد برخی فکر کنند که دوباره با هم هستند، اما خودی ها به Page Six گفتند که اینطور نیست.

یک منبع که بوسه اخیر را “یکباره” توصیف کرد، گفت: “شان و کامیلا با عشق و سابقه زیادی بین آنها دوست هستند، اما آنها دیگر قرار قرار نمی گیرند.” آن‌ها از زمان جدایی‌شان در تماس بودند و از زمانی که هر دو می‌رفتند، تصمیم گرفتند در کواچلا ملاقات کنند.»