پیش نمایش DaBaby آهنگ ادای احترام برای برادر مرحومش گلن جانسون

DaBaby از موسیقی خود برای عزاداری از دست دادن خانواده اش استفاده می کند.

چهارشنبه بعد از ظهر ، خواننده رپ شارلوت ، آلبوم جلد و قطعه 1 دقیقه ای “نگهبان برادر من” – آهنگ ادای احترام به برادر بزرگترش گلن جانسون ، که اوایل ماه جاری توسط خودکشی درگذشت را به اشتراک گذاشت. این جلد عکس دوران کودکی DaBaby و Johnson در اتاق نشیمنشان است. اولی با یک فنجان آرام در دست دیده می شود ، در حالی که برادرش در حالی که توپ پرش دارد را از کنار او تماشا می کند.

دابی گفت: “من صدمه دیده ام ، از وقتی که شما را از دست داده ایم هیچ احساسی ندارم / مثل یک زندانی ذهن من ، کسی نیست که با او صحبت کند.” “هرگز اجازه ندهید افسردگی کنترل نشود ، این گهگاه برای شما خرج خواهد داشت / عزیزم برادر” بر روی هر ناحیه ای که از شما عبور کند پایین بروید / هنوز هم در احساسات من ، ذهن گریه در ذهن من است / نیاز به دیدن چیزی دارد که می میرد ، من می دانم که چه کسی قربانی من خواهد شد. “

قرار است “نگهدارنده برادرم” این جمعه ، تقریباً سه هفته پس از مرگ جانسون بر اثر اصابت گلوله به خود در زادگاهش شارلوت ، پخش شود. گفته می شود جانسون ، که 34 ساله بود ، کمی قبل از مرگ خود یک فیلم احساسی در اینستاگرام منتشر کرد و ادعا کرد که در گذشته مرتبا مورد ظلم واقع شده است.

در اوایل این ماه ، هنگامی که داستانی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که به نقل از آهنگ “معرفی” او بود ، دابی به اخبار دلخراش در شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

“برادر من فکر کند که ما او را دوست نداریم و اجازه می دهیم او مثل ما خانواده نباشد مبارزه کند. DaBaby اضافه کرد: “عشق برادرم.”