پیش بینی های هفته اول برای آینده و “Pluto x Baby Pluto” ساخته Lil Uzi Vert

آینده و Lil Uzi Vert پلوتو x کودک پلوتو پروژه در حال مبارزه با آلبوم AC / DC است روشن کردن برای شماره 1 در Billboard 200.

طبق پیش بینی های HitsDailyDouble ، تلاش Future و Uzi در هفته اول بین 110،000 تا 120،000 واحد معادل آلبوم حرکت خواهد کرد. نوار رپرها با پخش جریانی تأمین می شود ، در حالی که LP AC / DC به فروش بستگی دارد.

Future و Uzi همچنین هشت آهنگ از پروژه مشترک خود را در 25 قطعه برتر جریان برتر ایالات متحده در Spotify به ثبت رسانده اند – و آنها در 9 مکان برتر از 10 نقطه اپل تسلط دارند.

برای 2 Chainz خدایا کمکم کن، HDD پیش بینی می کند که آلبوم با 25000 تا 28000 واحد معادل آلبوم در شماره 4 قرار بگیرد.

ساعت ها بعد از انداختن پلوتو x کودک پلوتو، اوزی اعلام کرد که او و هندریکس یک پروژه مشترک دیگر کامل در دست اجرا دارند. در حالی که او جزئیات انتشار را ارائه نداد ، اما نگاهی کوتاه به هواداران و آستینهای خود را به هواداران ارائه داد.

Uzi در توییتر نوشت: “چیز دیوانه من هستم و @ 1future حدود 2 قطره دوباره”. وی سپس با اشاره به نوار مشترک مشترک آنها نوشت: “اولین مورد کاملاً برای اسکریتز بود.” “دومین مورد برای بزرگترین سخنرانانی است که خودتان دارید. دارم بهت میگم. کلمات مرا علامت گذاری کن @ 1future #ThePlutos. “