پس از ویدیوی Viral Twerk، این رپر را با همسرش خوب رابطه برقرار کنید

گزارش شده است که چنس رپر و همسرش کرستن کورلی بنت پس از اختلاف عمومی این زوج بر سر ویدیوی تورک ویروسی اولی، روابط خوبی دارند.

TMZ گزارش می دهد که یک منبع نزدیک به Chance و Kirsten تأیید می کنند که این جفت “همه خوب هستند”. در اوایل این ماه، تصاویری از جشن تولد 30 سالگی خواننده رپ شیکاگو نشان داد که او در کارناوال روی یک زن ساییده می‌شود و به باسن او سیلی می‌زند.

این منبع به TMZ گفت: “همه لحظات خود را دارند، اما همه آنها خوب هستند.”

چند روز پس از اینکه کلیپ بدرفتاری شانس در فضای مجازی پخش شد، کرستن در اینستاگرام به اشتراک گذاشتن قسمتی از مایا آنجلو در مورد افرادی که برای بزرگ شدن تلاش می کنند، به اشتراک گذاشت.

کرستن تصویری از این نقل قول را توضیح داد: “امیدوارم روزی همه ما بزرگ شویم.”

مدت کوتاهی پس از پست کرستن، چنس به اینستاگرام آمد و با کلیپی از برنامه ویژه نتفلیکس بیل بر در سال 2019 پاسخ داد. ببر کاغذی، که در آن این کمدین روشن می کند که ازدواج پس از چندین سال چگونه است.

من همه چیز را در مورد ازدواج لعنتی دوست دارم، اما همین الان به شما می گویم، ما خیلی دعوا می کنیم. ما همیشه با هم دعوا می کنیم،» بر در ویدیوی زیر می گوید.

اگر در طول پنج سال ازدواج چیزی یاد گرفته باشم، آیا همیشه روی من کار می کنیم. میدونی؟” کلیپ بور ادامه دارد “بدیهی است، این کار تکمیل شده زیر شیشه موزه من است که باید تحسین و مطالعه شود، مانند “هوم، او چگونه این کار را کرد؟” و من مثل یکی از اینها هستم… شما آن ساختمان ها را می شناسید که برای شش سال متوالی فقط داربست هایی در اطراف خود دارند. آیا آنها هرگز آن کار را تمام می کنند؟ آیا این نوعی شغل بیمه است؟»