پس از شکست در بریتانیا، Skiifall اهداف جهانی دارد: من می خواهم در سراسر جهان باشم

هفته گذشته، اسکیفال خواننده رپ مونترال بزرگترین پروژه خود را تا به امروز کنار گذاشت: Woiiyoie Vol. 2 – شهر شدید.

این بومی سنت وینسنت یک دقیقه بعد از موفقیت “Ting Tun Up” و اولین نوار در بریتانیا وقت صرف کرد تا بتواند تصمیم خود را بگیرد و مطمئن شود حرکت بعدی او درست بوده است. او قبلاً سفری غیرمحتمل را در موسیقی انجام داده است، از استودیوی ضبط اجتماعی NBS در محله مونترال در Cote-des-Neiges تا شراکت با Knucks در اقیانوسی دور برای نسخه دوم موفقیت موفقیت آمیز خود، بنابراین منطقی است که او به غریزه خود اعتماد کند. .

Woiiyoie Vol. 2 طول نسخه اول را بیش از دوبرابر می کند، و علاوه بر کارهای روز او یاما//ساتو و دی هیلز، کارهای تولیدی از WondaGurl و DJ Dahi را نیز به نمایش می گذارد. این نوار همچنین دارای حضور مهمان توسط شارلوت کاردین و اوبونگجایار است.

Complex Canada با Skiifall در مورد ارسال پیام صحبت کرد Woiiyoie Vol. 2 – شهر شدید، به ساختن آن در پارادایم ایالات متحده یا بریتانیا فکر نمی کند و نزدیک استودیوی اجتماعی خود در مونترال می ماند.

واکنش به Woiiyoie Tapes Vol. 2 تا الان؟

من حتی نمی دانم چگونه آن را توضیح دهم زیرا هر فردی که به من مراجعه می کرد در مورد آن هیجان زده بود. هیچ چیز بدی که تا الان شنیده ام. پس من خیلی سرحالم

چند هفته پیش این فرصت را داشتید که آن را در استودیو NBS در پارکینگ بازی کنید. این چه شکلی بود؟

من در آنجا بزرگ شدم و همه موسیقی هایم را ساختم، می دانید؟ بنابراین برای من مهم بود که حداقل به عقب برگردم، زیرا کل پروژه را در آنجا ضبط کردم. اما اکنون من روی همه چیز آنجا کار کردم، در لس آنجلس و لندن، بنابراین برای من مهم بود که برگردم و بتوانم آن را با همه به اشتراک بگذارم. و به آنها نشان دهیم که اگر ذهن خود را معطوف داشته باشند می توانند این کار را انجام دهند.

بنابراین Woiiyoie Vol. 2 بیشتر در لس آنجلس و لندن انجام شد؟

لندن، مونترال، لس آنجلس. همه چیز از اینجا شروع شد بیشتر آهنگ هایی که روی آن نوار هستند از ابتدا هستند، قبل از اینکه همه چیز شروع شود. و سپس چند مورد جدیدتر وجود دارد که سال گذشته ساخته شد.

می دانم که هنوز بچه های زیادی به استودیو NBS می روند. آنها باید دوست داشته باشند شما را ببینند.

بله، منظورم این است که ما همه با هم بزرگ شدیم، بنابراین دیدن ما در آنجا طبیعی است، اما برای آنها الهام بخش است. من فکر می کنم آنها مطمئنا از آن لذت زیادی می برند. من از این بسیار لذت می برم. من فکر می کنم برای آنها، دوباره، می توانند ببینند من کارم را انجام می دهم. گاهی اوقات سر جلسات من هم می نشینند. اما برای اینکه بتوانند ببینند چه خبر است، از من سؤال می‌پرسند. و من همیشه آماده هستم تا هر آنچه را که بخواهند به اشتراک بگذارم. اما من فکر می کنم برای آنها، آنها اکنون این حس را پیدا می کنند که می توانند این کار را نیز انجام دهند. آنها می گویند، “اوه بله، که یک نفر از محله نیز می تواند این کار را انجام دهد.” پس الان تسلیم نمیشم. من فکر می کنم این واقعا دوپینگ است.

در این رکورد به دنبال نمایش دادن به مردم چه چیزهای جدیدی بودید؟

بنابراین در این مورد می‌خواستم بیشتر در مورد چیزهایی که از سر گذرانده‌ام صحبت کنم، تجربیات زندگی که برایم اتفاق افتاده است، خواه قبل از منفجر شدن، یا حتی در آن زمان یا بعد از آن. من فقط می خواستم بتوانم داستانی بسازم، معنا داشته باشم و در مورد دوستانم صحبت کنم. یک داستان عاشقانه کوچک در پروژه بپاشید. اما انصافاً همه چیز در حین زندگی با هم جمع شد. اینطور نبود که صبح از خواب بیدار شدم و گفتم: “اوه، من این آهنگ را خواهم ساخت.” این فقط از زندگی و تجربه چیزهای مختلف سرچشمه می گیرد. و فکر می‌کنم این واقعاً به من اجازه داد تا کارهایی را که در آن زمان انجام می‌دادم به نمایش بگذارم، زیرا در یک نقطه پاپ زیادی گوش می‌دادم، که حتی قبل از شروع به گوش دادن آن متنفر بودم، اما وقتی به آن فرصت دادم، من این را خیلی دوست داشتم من این کار را به مدت شش سال با اولین مهندسم انجام دادم و فکر می‌کردم خیلی خوب است که من قدیمی را برگردانم. من همیشه آواز می خواندم، هرگز رپ نمی خواندم. “2 Charming” یکی از آن آهنگ هایی بود که نیاز به زندگی داشت، و من “Lost Angeles” را نیز در آخرین پروژه حذف کردم، بنابراین مجبور شدم به گفتن آن آهنگ های عاشقانه ادامه دهم.

آلبوم یک هفته تاخیر داشت. آیا این فقط چیزی بود یا فقط کارهای تکمیلی؟

راستش را بخواهید، ما می خواهیم همه چیز عالی باشد. هر چیزی که آن را کامل کند. بنابراین ما به نوعی آن را عقب انداختیم.

شما در مورد خشونت و خشونت پلیس در پرونده صحبت می کنید. چه پیامی را می‌خواستید در آلبومتان در این مورد بگویید؟

راستش را بخواهید، پیامی که می‌خواستم به اشتراک بگذارم این بود که ما به این چیزها ادامه نمی‌دهیم. این یک نسل متفاوت است. همچنین، ما باید خودمان را در مورد برخی چیزها آموزش دهیم و من این کار را انجام می دهم. قبل از این، من هرگز حتی یک کلمه در مورد این نوع چیزها نمی گویم. اما من خودم را در این شرایط می بینم یا حتی فقط دوستانم، برادران کوچکترم. من فقط خودم را در چیزهایی می بینم که به ویژه جوانان سیاه پوست را درگیر می کند. اما برای من، این است که آن را در موسیقی خود بپاشم، موسیقی بسازم که افراد هم سن و سال من بخواهند به آن گوش دهند، اما چیزی بسازم که شخصی و معنادار باشد.

آیا هدف این است که موسیقی داشته باشید که بتوانید در یک مهمانی اجرا کنید، اما اگر به متن آن بپردازید، چیزهای بیشتری وجود دارد؟

من فقط نظرم را می گویم. من فکر می کنم مهم است. من چیزهایی را که دوست دارم خیلی دوست دارم و در مورد آنچه احساس می کنم صحبت می کنم. برخی از افراد ممکن است از باور به آنچه می خواهند باور کنند یا حقیقت خود را از دست بدهند اجتناب کنند. من به اشتراک می گذارم و هر کس مخالف است می تواند مخالف باشد. امروز صبح چیزی یاد گرفتم: اگر کسی چیزی به شما بدهد و شما آن را نخواهید، یا نمی خواهید آن هدیه را قبول کنید، آن شخص همچنان صاحب آن هدیه است. پس مثل این است که اگر بخواهم نظرم را به اشتراک بگذارم، این نظر من است که باید به اشتراک بگذارم. من از اینکه آنها گوش می دهند سپاسگزارم. اما همه چیز در مورد به اشتراک گذاشتن و یادگیری تجربیات است.

گرفتن مانند WondaGurl و Dahi در رکورد چگونه بود؟

صادقانه بگویم، ملاقات با آنها، کار با آنها، کاملاً متفاوت بود. و در استودیو با آنها حال و هوای بسیار خوبی دارد. هر بار که کار می کنیم. این آهنگ ها فقط چند جلسه طول کشید: “Fam Without Blood” با WondaGurl فقط یک جلسه طول کشید. او به من گفت که به مالیبو بروم. آنها دو ضربه به من زدند، من یکی را انتخاب کردم. فکر می کنم ما آن را به قتل رساندیم و بعد از آن ساعت 3 صبح از مالیبو مستقیماً به شهر برگشتم.

من می خواهم در سراسر جهان باشم. من نمی‌خواهم فقط روی یک مجموعه از افراد متمرکز شود. برای من، درست مثل این است که همه باید بپذیرند که جهان در حال تبدیل شدن به چه چیزی است و موسیقی چگونه در حال تکامل است.

با داهی دو جلسه انجام دادیم که به اندازه کافی با هم گرم باشیم. خیلی حرف زدیم. ما موسیقی ای ساختیم که برایمان معنا داشت. ما همچنین با Venna در استودیو بودیم تا ساکس را در “Intense City” بنوازیم و Yama//Sato نیز آن را تولید کرد. این یک تجربه عالی بود، انجام آن با یاما//ساتو. و من قبل از اینکه این کار را انجام دهیم، داهی را آنقدر نمی شناختم، اما کار کردن با او روی آن آهنگ بسیار منطقی بود. خیلی خوب از کار درآمد.

شما اولین استراحت بزرگ خود را در بریتانیا کسب کردید. من در مورد این رکورد تعجب کردم، آیا امیدوارید که در ایالات متحده بیشتر مورد توجه قرار گیرد؟

من فکر می کنم برای من، صادقانه بگویم، تسلط بر جهان بسیار بزرگتر از ایالات متحده است. این ممکن است جایی باشد که همه این افراد مشهور را ببینید، اما برای من، این موسیقی است و خیلی بیشتر از یک مکان است. من حتی هدفم این نبود که بریتانیا من را بپذیرد، فقط می‌دانستم که آن‌ها قرار است موسیقی‌ای را که من انجام می‌دهم بپذیرند. فقط می دانم که عاشق موسیقی هستم و هر جا که می رود، می رود. هر کی دوست نداره خیلی بد.

می خواستم بدانم: آیا هنوز در XL Recordings هستید؟

خیر

فقط مجردها بود؟

آره میدونی چه شکلیه؟ من احساس می کنم مهم است که لحظاتی را برای آنچه هستند در نظر بگیریم. و اگر این مراحل می‌توانند مراحل دیگری را برای شما در آینده ایجاد کنند و با جایی که می‌خواهید قدم بردارید همسو باشد، ادامه دهید. اما برای من، من خیلی بزرگتر از بریتانیا احساس می کردم. بنابراین این سوال در مورد ایالات متحده است، اما من احساس می کنم که نمی خواهم فقط اوضاع در آنجا عالی باشد. می خواهم همه جا عالی باشد. در سراسر جهان. من همین روزها دیدم که شخصی مرا در این پست در ژاپن تگ کرده است و موسیقی من را در کلوپ شبانه پخش می کند. تا آنجا که می خواهم بروم. من می خواهم در سراسر جهان باشم. من نمی‌خواهم فقط روی یک مجموعه از افراد متمرکز شود. برای من، درست مثل این است که همه باید بپذیرند که جهان در حال تبدیل شدن به چه چیزی است و موسیقی چگونه در حال تکامل است. من فقط می خواهم به عقب برگردم و از منابع قدیمی استفاده کنم و آنها را احساس جدید کنم. فقط به مردم چیز جدیدی می دهید تا به آنها روحیه دهند. فکر می کنم این هدف نهایی من است.

بنابراین آیا تا به حال به یک برچسب ملحق می شوید یا برای شما مهم نیست؟

اگر اتفاق بیفتد، اتفاق می افتد.

آیا آهنگ های بیشتری وجود دارد که برای Woiiyoie Vol ضبط کرده اید؟ 2

آره حتما این در مورد بیان آن یک بیانیه بود. و سپس به روشن نگه داشتن آن آتش ادامه می دهیم. اگر این کار را انجام دهیم، باید آن را درست انجام دهیم. فکر می‌کنم گرفتن آن زمان کم بین پروژه‌ها کار درستی بود.

بعد از اولین نوار یک قدم به عقب رفتید؟

من کردم. فقط این بود که بتوانم یک مجموعه خوب از کار بسازم. فقط احساس می کنم موسیقی خیلی سریع می آید و می رود. من همیشه به دنبال ارائه بهترین کیفیت موسیقی هستم.

پس وقت خود را صرف می کنید تا مطمئن شوید که درست است؟

قطعا.