پس از اعلام بازنشستگی ، بازی ارسال Teyana Taylor را پشتیبانی کرد

این بازی در میان چندین طرفدار تیانا تیلور است که از اعلامیه اخیر وی مبنی بر اینکه برای بازنشستگی موسیقی میکروفن خود را آویزان می کند ، ابراز تاسف می کنند. گیم در حمایت از ادامه کار هنری خود ، کلمات روحانی را با خواننده “گل رز در هارلم” به یادگار گذاشت و خاطرات چند روزه اوایل موسیقی او را احساس کرد ، جایی که احساس می کرد با استعداد امیدوار کننده او ارتباط دارد.

“TT،TeyanaTaylor …….. این پیام از بازی جوانی است که در یک شب سرد در شهر نیویورک من با یک دختر سیاهپوست بسیار جوان و با استعداد با بزرگترین صدایی که در زندگی ام شنیده ام آشنا شد به یاد داشته باشید چند سال پیش ، “بازی نوشت. “اولین بار که صدای آواز شما را شنیدم ، می دانستم که هستی و همچنین می دانستم که قبل از سوپراستار شدن فقط یک مسئله زمان است. … من همیشه به شما می گفتم ، شما یک پروژه شگفت انگیز هستید که دور از سرنوشت خود هستید و سپس آن آمد ….. “THE ALBUM” … کلاسیک شما !!! بی چون و چرا شما. مجموعه ای از کار که به وضوح بهترین آلبوم R&B سال بود. شما آن را می دانید ، من آن را می دانم و همچنین سایت شما نیز همین کار را می کند. زنده با شکوه شما و هرگز توسط ذهن کسانی که از این دوران سیراب قدردانی تضعیف شده اند ، مستهلک نشوید. “

پیام بازی پس از آن اعلام می شود که تیلور اعلام کرد برای محافظت از سلامت عاطفی خود از موسیقی دور خواهد شد.

به نظر می رسد انگیزه این اقدام تیلور عدم قدردانی از آخرین پروژه خود باشد ، آلبوم. بازی همچنین به عنوان جدیدترین هنرمندی است که پس از فاش کردن ، ستایش تیلور را خوانده است. کاردی بی این هفته به توییتر رفت و در آنجا با تیلور همدردی کرد ، و توضیح داد که آرزو می کند کاش خواننده احساس رضایت بیشتری می کرد.