پسر پوکی لوک ادعا می کند که تهدید به مرگ می شود

همانطور که انتظار می رفت ، درام از Jeezy و Gucci Mane است ورزوز بیرون از شهر جادویی ریخته است.

گزارش شده است که پس از این لحظه باهوش ، پسر خودخوانده پوکی لوک ، کوینت “لفتساید” راس ، در شبکه های اجتماعی تهدید به مرگ شده است.

راس در HipHopDX در فیس بوک نوشت: “من تهدید به مرگ هستم.” “بیایید این کار را برای من بند جدیدی انجام دهد.” راس در ادامه برخی از ترول هایی را که دریافت کرده است با دوستان فیسبوکی خود به اشتراک گذاشت.

در سال 2005 ، هنری “پوکی لوک” کلارک اقدام به سرقت مسلحانه در خانه گوچی مانه کرد. گوچی با شلیک و کشته شدن کلارک پاسخ داد. گوچی به دلیل قتل متهم شد اما از جرم تبرئه شد زیرا مشخص شد که وی برای دفاع از خود عمل کرده است.

این قتل در اوج گوشت گاو Jeezy و Gucci رخ داد. همچنین آهنگ دیزی Jeezy ، “Stay Strapped” را دنبال کرد که در آن او از طرفداران و شرکتهای وابسته خود خواست که زنجیره So Icy گوچی مانه را بدزدند.

از آنجا که پوکی لوک وابسته شناخته شده Jeezy بود ، شایعه شده است که وی هنگام کشته شدن توسط گوچی در تلاش برای تحقق این درخواست بود.

این وضعیت منجر به ترانه Jeezy diss گوچی مانه “حقیقت” شد. در سوابق ، گوچی با رپ زدن به قتل اشاره می کند: “برو شریک زندگی خود را حفار کن ، nigga ، شرط بندی کن که او نمی تواند گه بگوید / و اگر به دنبال بچه می گردی ، من در منطقه 6 خواهم بود.”

گوچی این آهنگ را در زمان خود نواخت و اجرا کرد ورزوز در حالی که Jeezy ، در حالی که این میله ها را رپ می زد ، به صورت حریفش نگاه می کرد. و اگر این کافی نبود ، گوچی با بیان اینکه “پس از احضار” از “پوکی لو” سیگار می کشد “با قتل” پوکی لوک “ابراز پشیمانی نمی کند.

جیزی به جای ملاقات با گوچی در نیمه راه ، تصمیم گرفت با تلاش برای عبور از وضعیت برای بهتر شدن آینده ، به او پاسخ دهد. این به نظر راس خوش نمی آمد.

او در فیس بوک ادامه داد: “پسر آن nigga غیر احترامی asf و پسر جیزی که از شما ناراحت هستم”.