پست های افست پیام رمزآلود درباره “نفرت” او: “عشق جعلی یک MF SMH”

در یک جفت پیام رمزآلود به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی، افست پیشنهاد کرده است که از برخی افراد ناشناس که «عشق ساختگی» را نشان می دهند، نفرت زیادی دارد.

روز چهارشنبه، 26 آوریل، خواننده رپ Migos توییتی منتشر کرد که نشان می‌داد چه احساسی دارد، اما از ذکر نام شخص خاصی خودداری کرد. او نوشت: “از شما با تمام وجود متنفرم.”

توییتی از Offset که در 26 آوریل 2023 به اشتراک گذاشته شد
تصویر از طریق توییتر

در پی‌گیری که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، او نشان داد که مشکلاتش با هر کسی که او را درگیر می‌کند به خاطر چیزی است که او آن را «عشق ساختگی» می‌نامد. او در استوری اینستاگرام خود افزود: «عشق جعلی mf smh».

پیام عشق جعلی را در اینستاگرام افست کنید
تصویر از طریق اینستاگرام

در حالی که مشخص نیست پیام‌های افست به چه کسی اشاره دارد، او این پست‌ها را چندی پس از اینکه جی پرینس، که افست را متهم به “مار” بودن متهم کرد، به اشتراک گذاشت، تصویری از او در حالی که بنیانگذار و مدیرعامل کنترل کیفیت، پیر “پی” توماس ایستاده بود، منتشر کرد. . او در کنار این عکس نوشته است: «به همان کاری که انجام می‌دهی ادامه بده، واقعیت را تشخیص بده.»

Wack 100 که در ماه‌های پس از قتل تیک آف به دفاع از افست آمده است، اشاره کرد که این عکس برای اولین بار توسط جانی کراشر جکسون در سال 2021 ارسال شده است. . افست، در پستی که از آن زمان حذف شده بود، قبلاً از شاهزاده به دلیل این که این خواننده رپ در زمان مرگش در نوامبر 2022 رابطه خوبی با رپر همکارش Migos نداشت، فریاد زد.

سال گذشته، افست علیه کنترل کیفیت به دلیل حقوق موسیقی انفرادی خود شکایت کرد. او لیبل مستقر در آتلانتا را متهم کرد که اکثر تولیدات Migos و تلاش انفرادی Offset را منتشر کرد. پدر 4، از تلاش برای ادعای مالکیت مواد انفرادی جدیدتر خود. آهنگ‌های انفرادی او که در سال 2022 به اشتراک گذاشته شد، از جمله آهنگ‌های «54321» و «Code» تولید شده توسط Baby Keem با Moneybagg Yo، تحت گروه موسیقی یونیورسال، شرکت مادر Motown Records منتشر شدند.