پست اینستاگرام آیس اسپایس به دلیل استفاده از نام واقعی خود Isis حذف شد

به گفته خود این خواننده رپ، یکی از پست‌های آیس اسپایس در اینستاگرام به دلیل نقض دستورالعمل‌های جامعه، پس از اینکه او خود را با نام واقعی اش، آیسیس معرفی کرد، حذف شد.

رپر 23 ساله “پرنسس دایانا” روز دوشنبه تصویری را در کنار عنوان “Ayo Isis” به اشتراک گذاشت. نام کامل این فرد بومی برانکس Isis Naija Gaston است، اما این پست به دلیل نقض دستورالعمل‌های اجتماعی اینستاگرام در مورد خشونت یا سازمان‌های خطرناک حذف شد. او در کنار یک اسکرین شات که پست ممنوعه را نشان می دهد، نوشت: «نمی توانم اسم من قصیده است را تایپ کنم.

حذف این تصویر به احتمال زیاد به دلیل وجود یک فیلتر خودکار در اینستاگرام است که احتمالاً هرگونه نام بردن از سازمان تروریستی دولت اسلامی (داعش یا داعش) را مسدود می کند. با این حال، این پست صرفاً عکسی از او در صحنه فیلمبرداری ریمیکس «پرنسس دایانا» با نیکی میناژ بود.

خوشبختانه خود آهنگ در رسانه‌های اجتماعی موفق بوده است، در غیر این صورت، حتی اگر اینستاگرام با استفاده از آیس اسپایس از نام تولد او خوش‌بین نباشد. میناژ این ریمیکس را در رسانه‌های اجتماعی بسیار تبلیغ می‌کند و اخیراً پیشنهاد کرده است که می‌تواند به بسیاری از افراد کمک کند تا دوپامین مورد نیاز خود را دریافت کنند. “بچه های جنرال موتورز. این آهنگ اخیراً توسط یک مطالعه مستقل ثابت شده است که دوپامین شما را افزایش می دهد که منجر به بهبود کیفیت زندگی می شود و در 90 دقیقه اول آنها می گویند درمان اضطراب و افسردگی.” نیکی در پستی در توییتر درباره این آهنگ گفت.