پردی شعری را در میان گمانه زنی ها به اشتراک می گذارد که او و مگان تی استالیون از هم جدا شده اند

در میان گمانه زنی ها در مورد وضعیت رابطه آنها، Pardison ‘Pardi’ Fontaine ویدئویی از او در حال خواندن شعری به اشتراک گذاشته است که به نظر می رسد به Megan Thee Stallion تقدیم شده است.

در این ویدئو، پردی پیش از بیان اینکه شعرش درباره «زن زیبای دیگری که من می‌شناسم»، «زنان زیبا» حاضران را مورد خطاب قرار می‌دهد. او مستقیماً نام مگان را نبرد، اما پس از آن اتفاق افتاد که طرفداران متوجه شدند که دیگر یکدیگر را در اینستاگرام دنبال نمی کنند.

او گفت: “شما یک بازمانده هستید، اما قربانی نیستید.” «جایی در این بین. خدا آنها را ببخش و من باید آنها را بگیرم. به همین دلیل است که هرگز اجازه ندهید این عوضی ها شما را از ریتم خارج کنند. شما با این n****ها طوری رفتار می کنید که انگار یکی می خرند و یکی می گیرند. تو که اینجا کار میکنی ذهنت رو اذیت نکن. لیست کارهای شما خرید شمع، خرید پرده است. هدف خود را پیدا کنید شما در کیف خود نه فقط بیرکینز. شما می دانید که خوشبختی شما خریدنی نیست. ریشه عمیقی دارد و فقط سطحی نیست. رویای شما به اندازه کافی بزرگ نیست اگر به آن فکر کنید و عصبی نشوید. اگر به من نیاز داری دختر من در خدمتم.»

در حالی که او از نام مگان در شعر خودداری کرد، به نظر می رسید که پردی به موضوع شعر اشاره می کند که یک بازمانده است، زیرا مگان در تیراندازی توسط توری لانز حضور داشت. شما یک سوئیت پنت هاوس با تمام امکانات می خواهید. شما برای شجاعت خود قدردانی می خواهید، نه همدردی. “تو می خواهی محکم بغلت کنی و به آرامی بوسش کنی. شما می خواهید آزاد باشید تا بدون جریمه خودتان باشید. شما آن شیمی را می خواهید. شما واقعاً می خواهید شنیده شوید و فقط وانمود نکنید که هستید. شما آنچه را که لیاقتش را دارید می خواهید. شما می خواهید که اعمال، کلمات را انجام دهند. چاکراها شما را با کیهان یکی کردند. شما می خواهید بدون مناسبت جشن بگیرید. رستوران کم نور، مکالمه روشن. اگر اشتباه نکنم تو یک دختر تکیلا هستی. من به مشاهدات جزئی توجه می کنم.»

این دو هنوز علناً در مورد وضعیت رابطه خود صحبت نکرده اند، اما این شعر را می توان به عنوان تلاشی برای بازگرداندن مگان، که پردی از سال 2020 با او در ارتباط بوده، تعبیر کرد. اوایل سال 2022. این پست همچنین در حالی منتشر می شود که توری لانز از درخواست جدید محاکمه در پرونده تیراندازی رد شده است. او در پاسخ از قاضی خواست که «زندگی من را خراب نکند».