پرایم پسران خط مورد انتظارشان را رها می کنند

پرایو بویز هیپ هاپ تورنتو خط جدید کالاهای جدیدی را که مدتهاست می گذرد حذف کرده است.

خدمه از منطقه اسپلاناد تورنتو – متشکل از جیمی پرایم ، جی ویس و دانی – برای اولین بار از تکرار اولیه مجموعه دو سال پیش از طریق یک کامیون پاپ آپ که در سطح شهر سفر می کرد ، فروش محدودی از بازار را رونمایی کردند. موضوعات. اکنون ، این کالا از طریق یک فروشگاه آنلاین جدید برای خرید در دسترس است.

این مدیر توسط مدیر برند و دوست گروه ، ارنست “کوسی” مودکو ، معروف به کوبا پرایم ، قبل از تصویب نابهنگام خود در سال 2018 ، از نزدیک کار می کرد. پس از انتظارات فراوان ، در نهایت نسخه مناسبی دریافت می کند.

جیمی پرایم به مجتمع گفت: “من می دانم طرفداران پرایم منتظر ما بودند تا کالا را به جهانیان عرضه کنند ، بنابراین خوب است که بالاخره آن روز فرا رسید.” “این همه چیز برای کوسی بود ، این که همه اینها زنده شود برای او بود. خوشحالم که ما می توانیم او را افتخار کنیم. کوبا جهان.”

این خط شامل پیراهن های تک رنگ ، تی شرت های آستین بلند ، کلاه های مخصوص کامیون و سربندهایی است که دارای برخی از مارک های تمیز و ساده “Prime” هستند. همچنین مجموعه ای از سه راه های گرافیکی “Koba World” وجود دارد که به دوست بزرگوار این گروه ادای احترام می کنند.

جی ویس درباره این افت گفت: “Koba World. این تنها دلیلی است که ما اولین کالای اصلی را به دنیا عرضه کردیم ، این است که او را خوشحال کنیم.”

دانی اضافه کرد: “مردم در DM های من هستند و دائماً مرا مورد ضرب و شتم قرار می دهند و از من می پرسند:” کی کالا را آزاد می کنی؟ ” همه باید به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنند و برای خود مقداری قطره قطره نخست خریداری کنند. جهان کوبا “.

در اوایل این ماه ، جیمی پرایم آهنگ جدید خود را با عنوان “به هیچ کس اعتماد نکن” کنار گذاشت. در ادامه ، آهنگ و بقیه مجموعه Prime را بررسی کنید.