پراس میشل می گوید که او هرگز خبرچین FBI نبوده، مقایسه 6ix9ine را رد می کند

پس از مجرم شناخته شدن پراس میشل در یک طرح توطئه بین المللی، خواننده رپ The Fugees بار دیگر تاکید کرد که او هرگز یک خبرچین FBI یا سیا نبوده است.

وقتی TMZ اخیراً با او تماس گرفت، پراس گفت: “من واقعاً نمی توانم در مورد حکم صحبت کنم، کارهای زیادی برای انجام دادن دارم.” پراس توضیح داد که او از نظر قانونی اجازه ندارد در مورد این حکم صحبت کند و به نظر می رسد از احتمال مواجه شدن با 20 سال پشت میله های زندان ناامید است. در مورد این تصور که او یک خبرچین است – چیزی که 50 سنت او را به آن متهم کرد – پراس این ایده را رد کرد، و هر گونه مقایسه با Tekashi 6ix9ine، که معروف بود با مقامات رسمی برای کاهش مجازات در دادگاه همکاری کرد. نه گانگستر تری.

پراس گفت: “ببینید، من هرگز در گذشته، حال یا آینده یک اف بی آی یا یک خبرچین سیا نبودم.” “هرگز. اگر مردم می‌خواهند آن را بررسی کنند، به شهادت‌ها نگاه کنند—آنها می‌توانند این را در پرونده‌ها و تمام دادگاه‌های DC ببینند. این یک وضعیت Tekashi 6ix9ine نیست، احتراما. زیرا او اعتراف کرد که اساساً یک خبرچین است. پس من هرگز نبودم. من هرگز نگفتم که هستم. من در حال حاضر نیستم و هرگز یک خبرچین FBI یا سیا نخواهم بود.»

پراس در طول محاکمه خود اعتراف کرد که با اف بی آی در مورد رابطه خود با جیو لو، سرمایه دار مالزیایی صحبت کرده است. «به طور ساده بگویم، اگر پراس یک مخبر برای دولت بود، در حال حاضر محاکمه نمی شد. دولت خبرچین های خود را به بیش از دو دهه زندان تحت تعقیب قرار نمی دهد و تهدید نمی کند. «پراس هرگز «خبرنگار» اف‌بی‌آی نبود… میشل همچنین به هیئت منصفه گفت که او فقط یک رابط است و به لو کمک می‌کند تا وکیلی برای اتهامات مدنی که توسط دولت ایالات متحده مطرح شده است پیدا کند و به مقامات دولتی، از جمله مأموران FBI، اطلاع دهد که چین خواهان استرداد گوا است. “

پراس در این محاکمه در هر 10 اتهام از جمله توطئه، اقدام به عنوان عامل یک دولت خارجی، دستکاری شاهد و جعل سوابق مالی مبارزات انتخاباتی مجرم شناخته شد. او متهم به توطئه با لو برای نفوذ در مبارزات سیاسی ایالات متحده شده است. لو در نیویورک به اتهام اختلاس 4.5 میلیارد دلاری از صندوق دارایی 1MDB متهم شده است. او همچنان فراری است و گمان می رود در سرزمین اصلی چین زندگی می کند، اگرچه دولت چین این ادعاها را رد کرده است.