پراس در تمام موارد در پرونده توطئه فدرال مجرم شناخته شد، به 20 سال محکوم شد

پراکازرل میشل، معروف به پراس، روز چهارشنبه به دلیل مشارکت در یک طرح توطئه بین المللی که در آن میلیون ها دلار پول خارجی به منظور نفوذ بر مقامات دولت ایالات متحده استفاده شده بود، مجرم شناخته شد.

به گزارش TMZ، پراس که در هر 10 اتهام مجرم شناخته شد، با 20 سال زندان مواجه است. وکیل او دیوید کنر از تصمیم هیئت منصفه ابراز ناامیدی کرد و قول داد که به این حکم اعتراض کند.

پراس کمک های مالی جداگانه ای به کمپین های انتخاباتی باراک اوباما و دونالد ترامپ با پولی که جیو لو، طراح اصلی رسوایی 1مالزی توسعه برهاد به او داده بود، پرداخت کرد. لو از طریق مشارکت های خود می خواست از رابطه ادعایی پراس با اوباما استفاده کند و با فردی مرتبط با دولت ترامپ که می تواند پرونده اختلاس را دفن کند، ارتباط برقرار کند.

Fugees MC به نقض مالی کمپین انتخاباتی در سال 2019 متهم شد. او در مورد انجام یک معامله ادعایی که تمام اتهامات او را رد می کرد، مورد بررسی قرار گرفت و بخشی از 74 میلیون دلار ضبط شده از چهار حساب بانکی او را پس داد. با این حال، او به قدری از بی گناهی خود مطمئن بود که این معامله را رد کرد و تصمیم گرفت با محاکمه ای پیش برود که اکنون هشت اتهام اضافی بر آن وارد شده است.

پراس در طول شهادت خود در دادگاه اعتراف کرد که یک خبرچین FBI بوده و با واکنش شدید طرفدارانش مواجه شد. 50 سنت که از طریق اینستاگرام از او انتقاد کرد، نوشت: «می‌دانستم این احمق یک موش است. خوشحالم که هیچوقت با این مرد رفاقت نکردم.»

تاریخ صدور حکم وی اعلام نشده است.