پدر منطق از او یک کامیون و 1 میلیون دلار درخواست کرد که آنها دوباره متحد شدند

در حضور در اندرو سانتینو زنجبیل ویسکی پادکست، منطق فاش کرد که پدرش که از او جدا شده بود، وقتی دوباره به هم رسیدند، از او یک میلیون دلار درخواست کرد.

همانطور که در بالا مشاهده می کنید، منطق در حوالی نقطه 6:20 پادکست گفت: “آخرین بار که با پدرم صحبت می کردم، او از من یک میلیون دلار درخواست کرد.” “لعنتی نه، من آن را به او ندادم. او گفت: من یک میلیون دلار می خواهم. گفتم: برای چه؟ گفت: برای گروهم تا بتوانیم خانه بخریم و در آن موسیقی بسازیم. من می گویم “چی؟” بنابراین وقتی دوباره دور هم جمع شدیم از او می‌پرسم: لطفاً از من پول نخواهید. آیا می‌توانیم لعنتی بگیریم یا چند چرتی؟ و او می گوید، “خوب! بسيار خوب.'”

منطق رابطه نسبتاً پیچیده ای با پدرش دارد، پدری که در زمان رشد او غایب بود. وقتی پدرش از او پول درخواست کرد، دوباره بین آنها اختلاف ایجاد کرد، اما وقتی که بعداً دوباره ملاقات کردند، او درخواست مالی دیگری داشت. “این MF پرواز می کند، او شش ساعت آنجا نیست و می گوید، “من باید برای من یک کامیون بخری.” بلافاصله. مستقیما!” او ادامه داد. “و سپس به این می‌رسد که “من باید تمام صورت‌حساب‌های من را بپردازی.” و بعد می گویم، “پدر، نه.”

او گفت که یک بار وقتی پدرش از او پول می‌خواست با او روبرو شد و از او پرسید که چرا مدام پول می‌خواهد. او پاسخ داد “نمی دانم”، که منطق پیشنهاد کرد “بهترین” پاسخی بود که از او دریافت کرد. منطق گفت که آنها در واقع روی یک آلبوم با هم کار می کنند زیرا مدتی منتظر بودند تا با هم موسیقی بسازند. او به اشتراک گذاشت: “ما در حال حاضر روی یک آلبوم کار می کنیم.” از این طریق می توانم او را آموزش دهم، در مورد تجارت موسیقی، مالکیت سیاه پوستان و انتشارات به او آموزش دهم.»

منطق اضافه کرد که نیمی از پول حاصل از این پروژه به تراست برادر ناتنی او که مادرش به طرز غم انگیزی بر اثر مصرف بیش از حد هروئین جان باخت، خواهد رفت. او به اشتراک گذاشت: «۵۰ درصد دیگر پول به پدرم می‌رود، او می‌تواند هر کاری بخواهد انجام دهد». “با وجود اینکه من به او بدهکار نیستم، به عنوان تشکر از خدماتش، چک خوبی از او قطع می کنم. … ما قبلاً پنج رکورد داریم [and] آنها شگفت انگیزند. … پدر من یک مرد دیوانه است.

مصاحبه با منطق بالا را تماشا کنید.