پخش زنده Coachella 2023 f/ Frank Ocean، Pusha T، و بیشتر

بالاخره فصل جشنواره فرا رسید و کواچلا با ترکیبی انباشته از جمله فرانک اوشن، بد بانی و سوپراستارهای کی‌پاپ بلک پینک، کارها را آغاز می‌کند.

مانند سال گذشته، هر دو آخر هفته جشنواره در یوتیوب پخش می شود. جدای از سرفصل‌های ذکر شده قبلی، مجموعه‌ای از کنش‌های برنامه‌ریزی شده برای اجرا در روزهای 14-16 آوریل و 21-23 آوریل وجود دارد. Pusha T، Burna Boy، Rosalía، Metro Boomin، Flo Milli، Rae Sremmurd، GloRilla، Gorillaz، Björk، Noname، Latto، Willow، Idris Elba، boygenius، Labrinth، Chromeo، EarthGang، Jai Paul، Kaytranda، Kid Laroi، Dominic Fike، Charli XCX، Kali Uchis، A Boogie With Da Hoodie، و 070 Shake در ترکیب قرار دارند. جیمز بلیک و همچنین Blink-182 با ترکیب کلاسیک خود با حضور تام دلونژ به‌عنوان افزوده‌های لحظه آخری ظاهر می‌شوند.

با این حال، آنچه جریان زنده را امسال متفاوت می کند این است که YouTube از هر شش مرحله با کانال های مختلف در هر دو آخر هفته پخش خواهد شد. کارها امروز (14 آوریل) از ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی (4 بعد از ظهر PT) آغاز می‌شوند و تا یکشنبه ادامه خواهند داشت. همچنین در سرتاسر استریم‌ها، کالاهای انحصاری کالاهایی مانند Bad Bunny، Calvin Harris، Ethel Cain و Porter Robinson وجود خواهد داشت. مشترکین YouTube Premium به ویدیوهای «قبل از مهمانی» دسترسی خواهند داشت که هنرمندان را در حال آماده شدن برای حضور در صحنه نشان می دهد.

قبل از شروع جشنواره، کوچلا برنامه آخر هفته اول را به هم زد. چند درگیری قابل توجه وجود دارد، اما اگر طرفداران هر یک از اجراها را از دست بدهند، پس از پایان ست نهایی در هر مرحله، در استریم‌ها تکرار می‌شوند.

پخش زنده مرحله اصلی در بالا را بررسی کنید و پنج مرحله دیگر را در زیر بررسی کنید.