پاسخ کریس براون به ویدیوی حادثه پشت صحنه در جشنواره وگاس

کریس براون به پوشش تصویری مربوط به یک حادثه احتمالی پشت صحنه از جشنواره Lovers & Friends آخر هفته در لاس وگاس پرداخته است.

همانطور که طرفداران ممکن است دیده باشند، TMZ در ابتدا گزارش داد که براون در یک کلیپ کوتاه دیده شد که در حال مشاجره شدید با شخصی در پشت صحنه است. مقامات امنیتی ظاهری نیز در این کلیپ دیده می‌شوند، اگرچه دقیقاً مشخص نیست که دقیقاً چه مورد اختلاف بوده است.

همانطور که اغلب این کارها انجام می شود، فیلم و گزارش های مرتبط به سرعت به حساب های شایعات در رسانه های اجتماعی راه یافت. خود براون بعداً در مورد یکی از این پست ها اظهار نظر کرد و از پوشش این رویداد خاص انتقاد کرد. به گفته براون، لحظه مورد بحث ناشی از یک موضوع شلوغی پشت صحنه بود و به سرعت حل شد.

“[Y]براون نوشت. “[Y]اکنون همه آن را می کشند. پشت صحنه مردم دیوانه بودند و نیروهای امنیتی سعی داشتند همه را از صحنه خارج کنند. مردم شروع به عقب راندن کردند. من مداخله کردم تا بدانند فرزندم به آنجا برگشته است. بنابراین همه شما می توانید روایت شما را حفظ کنید.”

پست کریس براون در اینستاگرام
تصویر از طریق کریس براون در اینستاگرام

در زیر، پستی را ببینید که براون در آن نظر خود را گذاشته است.

برای روشن شدن، تصور نمی‌شود که این حادثه ادعایی به گزارش قبلی مربوط باشد که ادعا می‌کرد کریس براون و آشر در یک نزاع درگیر شده‌اند. در حالی که در ابتدا توسط رسانه‌های معمول ادعا می‌شد که آشر توسط براون و تیم امنیتی‌اش پرش شده بود، و اولی را با بینی خونی رها کرده بود، آشر بعداً بدون هیچ آسیبی در صورتش در حین ست خود در Friends & Lovers دیده شد.

در واقع، براون و آشر هر دو در ترکیب این جشنواره حضور داشتند، که در آن اجراهایی از میسی الیوت و کریستینا آگیلرا نیز به نمایش درآمد.