پاتر پیپر اولین آلبوم “Real Back In Style” را به اشتراک می گذارد

این یک راه طولانی بود، هرچند با دقت در نظر گرفته شده بود و آهنگ خوبی داشت، اما اولین آلبوم پاتر پیپر، بازگشت واقعی به سبک، بالاخره منتشر شد. همزمان با شروع آلبوم، پاتر همچنین یک تصویرساز متحرک برای آخرین تک آهنگ و آلبوم نزدیکتر، “خاکستر سفید” منتشر کرد که پس از “Blame Brexit”، “Multifaceted” و “Corner Boy” دنبال می شود.

مدتی است که طرفداران منتظر آلبومی از پاتر پیپر بودند، اما برنامه انتشاری که او با تیم 0207 Def Jam انتخاب کرد کاملا منطقی است. روز آموزش 3 سه گانه میکس تیپ را که تمام آن سال ها شروع کرده بود، به پایان رساند، با تشکر برای انتظار اشتهاآور بود، و اکنون، با تمام این موارد، اولین آلبوم رسمی او را داریم.

متأسفانه، پاتر فعلاً در پشت میله‌های زندان است، اما طبق همه حساب‌ها، این یک مشکل موقتی است و او زودتر برمی‌گردد تا جایی را که متوقف کرده است ادامه دهد. در عین حال، در این مجموعه 15 آهنگی جدید چیزهای زیادی برای هضم وجود دارد، از جمله این واقعیت که یک هنرمند برجسته وجود ندارد، بازگشتی به قالبی که او برای میکس تیپ هایش ترجیح می دهد (غیر از با تشکر برای انتظار).

با این حال، از نظر تولید، او به یک تیم نسبتاً بزرگ دعوت شده است، از جمله تعدادی از بازیکنان بسیار بزرگ در دنیای رپ. اعتبار این آلبوم به Harry Fraud، Chucks، Quincy، R14، GX، 169، Jason Julian، Kyle Evans، EMIL، KZ، Aaronorage، EY، Age، Harry Beech، Kieran Nash، Fumes Beats، Westy، و Joe Stanley اختصاص دارد.

روی نمایشگر «خاکستر سفید» در نقطه میانی ضربه بزنید و سپس وارد شوید بازگشت واقعی به سبک زیر