ویز خلیفه انگشتان نقاشی شده را پس از برشته شدن برای پاهایش نشان می دهد

ویز خلیفه اجازه نمی‌دهد ترول‌ها با مسخره کردن پاهای او کنار بیایند.

خواننده رپ پیتزبورگ به TikTok رفت تا پاهای تازه‌اش را که به رنگ آبی کودک نقاشی شده بود، به نمایش بگذارد. این کلیپ با انگشتان پا شروع می‌شود و به سمت صورتش می‌رود، که او را در حال لبخند زدن نشان می‌دهد، با آهنگ «صلح و عشق» و زیرنویس آن با علامت صلح و شکلک‌های قارچ نوشته شده است.

TikTok پس از آن منتشر شد که طرفداران خواننده رپ را به دلیل داشتن ناخن‌های نامرتب دست و پا زدند. پاهای او را می‌توان در عکس‌هایی که خلیفه از یک جلسه ضبط در ماه مارس در توییتر به اشتراک گذاشت، دید. «وقتی وارد اینترنت می‌شوم، انواع بی‌احترامی‌ها را می‌دیدم، انبوهی از آدم‌های بی‌احترامی که حرف می‌زنند. نه یک فناوری ناخن،” او ادامه داد. دیوانه وار در مورد ویز خلیفه صحبت می کنی، مثل این که خیلی شیک است. از کنار گوشیت نگاه کن و از پاهای لعنتی خودت عکس بگیر.

خلیفه با شعری به واکنش هواداران پاسخ داد که آن را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او گفت: «از شوخی کردن با پاهای من دست بردارید، زیرا این خنده دار نیست. “همگی با پاهای من شوخی می کنید، اما عوضی من پول گرفتم.”

شعر او ادامه می‌دهد: «تو نمی‌خواهی آن را به صورت من بگویی، اما وقتی رفتم درباره من صحبت می‌کنی. انگشتان پاهای شما نیز احتمالاً شبیه این هستند، اما شما لاک زده اید. وقتی همه آن توییت ها را دیدم، نمی توانید تصور کنید چه احساسی داشتم. من پدیکور می کنم اما پاهایم هنوز خشک است. پس نخندید، کمک بفرستید. صحبت کردن در مورد پاهای من را متوقف کنید، زیرا آن چیز خنده دار نیست. همیشه با پاهایم شوخی می کنید، اما عوضی من پول گرفتم.»