ویرجینیا ویلیامز همسر پوشا تی در مورد اینکه شبیه همسران رپر دیگر نیست،

ویرجینیا ویلیامز، همسر پوشا تی، در یک جلسه پرسش و پاسخ که در استوری های اینستاگرام او برگزار شد، درباره احساس متفاوتی نسبت به همسران رپرهای دیگر صحبت کرد.

از ویلیامز پرسیده شد که آیا قرار گرفتن با یک سلبریتی سخت است یا خیر، و به او پیشنهاد شد که در ابتدا در مورد آن احساس ناخوشایندی داشت، زیرا شباهت زیادی به شرکای دیگر رپرها نداشت. او نوشت: «اگر صادق باشم، در ابتدا تنها چیزی که در مورد آن سخت بود این بود که … خوب بودن در اتاق عجیب و غریب بود. شبیه یک دوست دختر/همسر رپر نیست. من در میان زنانی که یک لباس اندام جعلی و صورت کیک داشتند، احساس ناخوشایندی داشتم، اما مدتی است که فکر می‌کنم خیلی باحال‌تر هستم.»

پوشا تی و ویلیامز پس از 11 سال رابطه در سال 2018 ازدواج کردند و در سال 2020 پذیرای اولین فرزندشان نایجل بریکس تورنتون شدند. علاوه بر عکس نادری که در حساب اینستاگرام او به اشتراک گذاشته شده است، ویلیامز در مورد خانواده اش نسبتاً خصوصی است.

در همین حال، کینگ پوش برنامه‌هایی برای پیگیری تحسین‌شده منتقدان، نامزد دریافت جایزه گرمی دارد. تقریباً خشک است اواخر امسال با یک دی جی درام ارائه شد گانگستا گریلز میکس تیپ “من فقط به من احساس می کنم، گانگستا گریلز و کل فرهنگ میکس و صحنه چیزی است که من در مورد آن هستم. این ناب ترین شکل هیپ هاپ برای من است. من می خواهم با شما صادق باشم، با دیدن میکس درام با تایلر و اینکه چگونه آنها جایزه گرمی را دریافت کردند، من مثل این بودم که میکس ها واقعاً جایزه گرمی گرفتند. بنابراین سعی می کنم بخشی از آن فرهنگ باشم.»