ویدیو سوئ لی و کواچلا امنیت را در نزاع وحشی نشان می دهد

Swae Lee لحظاتی قبل از اینکه او و Slim Jxmmi اجرا کنند درگیر یک درگیری بسیار جدی با نیروهای امنیتی کواچلا بود.

دعوا در آخر هفته دوم کوچلا از بین رفت و در ویدیو ضبط شد و متعاقباً توسط آن به اشتراک گذاشته شد. TMZ، همانطور که در بالا مشاهده شد. مدیریت Swae به این نشریه گفت که مشکل از زمانی شروع شد که این دو در حوالی ساعت 5:55 بعد از ظهر یکشنبه به سمت صحنه تئاتر کواچلا در فضای باز رفتند، در حالی که نیروهای امنیتی گفتند که در آن زمان آنها را تشخیص ندادند. Sremm 4 Life ضربه ساز هنگامی که چندین نگهبان امنیتی به سوی سوئه آمدند، این زمانی بود که اوضاع در نهایت به خشونت تبدیل شد. بدتر از همه، پسر تازه متولد شده Swae در مجاورت نزاع بود.

این ویدئو نشان می‌دهد که سوئه به حصار کوبیده می‌شود، در حالی که چندین محافظ امنیتی شروع به کوبیدن مردی در اردوگاه خواننده رپ می‌کنند. یکی از نیروهای امنیتی سوئه به سرعت پسر تازه متولد شده سوئه را که در کنار سوئه روی صندلی ماشین بود می گیرد و با ادامه نزاع او را از مسیر خارج می کند.

مدیریت این خواننده رپ گفت: «در حالی که سوئه لی قصد داشت به همراه پسر تازه متولد شده خود و گروه کاری خود وارد جشنواره شود، محافظان امنیتی بیش از حد با آنها روبرو شدند. “امنیتی ادعا کرد که استعداد را نمی شناسد و سپس به طور تهاجمی در حالی که آنها سعی می کردند راه خود را به صحنه برسانند، تماس برقرار کردند.”

مدیریت Swae اضافه کرد که افراد امنیتی “پیمانکاران مستقل” بودند که “به وضوح متجاوز بودند و سپس در یک جشن تابلوهای باند را در انتهای فیلم پرتاب می کردند.”

خوشبختانه، این زوج هنوز هم توانستند اجرا کنند. اجرای کواچلا توسط Rae Sremmurd مدت کوتاهی پس از بازگشت این دو نفر همراه بود Sremm 4 Life در اوایل سال جاری، اولین پروژه تمام‌قد آنها از آن زمان بود SR3MM، که در می 2018 سقوط کرد و به رتبه 6 بیلبورد 200 رسید.