ویدیوی Chance The Rapper Grinding on Woman, Slapping Butt Her Wire Viral

Chance The Rapper پس از انتشار ویدئویی از رقصیدن رپر شیکاگو با یک زن در کارناوال جامائیکا با انتقاداتی روبرو شد که برخی از افراد اشاره کردند که شانس ازدواج کرده است.

ویدئو نشان می دهد شانس لذت بردن از خودش در جشنواره سالانه جامائیکا، در حالی که زنی به عقب خم می‌شود، دور می‌شود. شانس سیلی زدن به پشت زن نیز در این کلیپ دیده می شود. همان‌طور که The Neighborhood Talk در زیر اشاره می‌کند، برخی افراد به سرعت اظهار داشتند که شانس به همسرش، کرستن کورلی، بی‌احترامی می‌کند.

“مگه ازدواج نکردی؟” یک کاربر نوشت، در حالی که کاربر دیگری اضافه کرد: “می توانم بگویم او طلاق گرفته است.”

اما همه به شانس سخت نمی گرفتند.

افراد دیگر اشاره کردند که شرایط برای جشنی مانند کارناوال مناسب است.

«تا زمانی که آنجا بماند. همه خوبن کارناوال است یک نفر نوشت: اوقات سرگرم کننده، نه آنقدر عمیق.

یکی دیگر با صدای بلند گفت: «مهم نیست مردم چه فکری می‌کنند.» این بین او و همسرش است. من هرگز نمی‌فهمم افرادی که نظر می‌دهند و سؤال می‌پرسند.»

“صبر کن تا وقتی ازدواج کردی نتوانی با هیچ کس دیگری برقصی؟” شخص دیگری پرسید “البته من قوانین را نمی دانم، بنابراین شما باید به من یاد دهید!”

Chance هنوز به این ویدئو که به نظر می رسد با توجه به ماهیت جشن کارناوال از متن خارج شده است، نپرداخته است.

فیویو خارجی در اوایل سال جاری زمانی که در حال رقصیدن با عروسک آسیایی دیده شد، وضعیت مشابهی را تجربه کرد. دوست دختر فیویو – یاسمین ژیزل – در یک جلسه لایو اینستاگرام با فیویو تماس گرفت.

او در آن زمان گفت: “شما در حال حرکت هستید و طوری رفتار می کنید که انگار مجرد هستید و نیستید.” “مشکل خودته. تو مجرد نیستی.»

در پاسخ اولیه خود، فیویو تماس گرفت جهان “اهریمنی” است، زیرا او نمی توانست با “دوستش” برقصد. او سپس به فیوچر کمک کرد تا در این لحظه به او کمک کند، اما هیچ چیز خاصی ارائه نکرد.

فیویو در آن زمان نوشت: «آینده دیروز به من توصیه هایی برای رابطه داد.