ویدیوی جدید نیکی میناژ برای تک آهنگ Red Ruby Da Sleeze را تماشا کنید

نیکی میناژ دو ماه پس از انتشار آخرین تک آهنگ خود به نام «Red Ruby Da Sleeze» با موزیک ویدیوی جدیدی برای این آهنگ بازگشت.

«Red Ruby Da Sleeze» که در ماه مارس منتشر شد شامل میله‌هایی است که به نظر می‌رسد دو ملکه دیگر هیپ‌هاپ را هدف قرار می‌دهند، زیرا نیکی ظاهراً به لاتو («این لعنتی به عوضی‌ها گفت که آنها من بودم؟») و مگان تو سایه می‌اندازد. نریان («700 اسب روی آن‌ها وقتی تصمیم می‌گیریم ترک کنیم/اما من از کریستوفر ریو با اسب‌ها لعنت نمی‌کنم»).

قبل از انتشار، نیکی آهنگ را با دادن هشداری به نویسندگان ارواح کنایه زد.

«نویسندگان ارواح در سراسر جهان در حال تقلا هستند. فقط تماشا کنید،» او پستی را در اینستاگرام در ماه مارس شرح داد. نیکی هنوز در وقفه است. این b!@ch همینجاست؟ او بیرون.»

اگرچه مشخص نیست که آیا «Red Ruby Da Sleeze» در پروژه‌ای از نیکی ظاهر می‌شود یا خیر، این آهنگ جدیدترین آهنگ از یک رشته تک‌آهنگ‌هایی است که میناژ در سال گذشته پس از «Bussin» و «Do We Have a» حذف کرده است. مسئله؟” با لیل بیبی و همچنین “دختر فوق العاده عجیب”.

علاوه بر این، نیکی ویژگی‌های مهمان اخیری را برای آهنگ‌های موفق آیس اسپایس («پرنسس دایانا»)، یانگ‌بوی هرگز شکست («WTF»، «I Admit»)، یونگ بلو («Love In The Way») و Coi ارائه کرده است. Leray (“Blick Blick”).

موزیک ویدیو «Red Ruby Da Sleeze» را در بالا تماشا کنید و آهنگ را اکنون در تمام پلتفرم‌های اصلی پخش کنید.