ویدئوی “تنها دوباره” زنده هفتگی را تماشا کنید

The Weeknd ویدیوی جدید خود را برای “Alone Again” که یک اجرای رسمی رسمی با Vevo است ، منتشر کرد.

در تصویر بصری به کارگردانی La Mar Taylor ، به نظر می رسد که خواننده با بینی اش خونریزی کرده و متورم درگیر شده است. او در حالی که ملبس به کت کت و شلوار قرمز است در یک اتاق با نور قرمز اجرا می کند.

“Alone Again” اولین ویدئو از یک مجموعه سه قسمتی از Vevo است که امروز آغاز می شود و چهارشنبه به پایان می رسد ، با سه گانه اجرای زنده شامل آهنگ هایی از آلبوم برتر جدول Abel Tesfaye پس از ساعت ها.

The Weeknd همچنین آهنگ آخر خود را با نام Kenny G “In Your Eyes” در مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا در آخر هفته اجرا کرد که تقریباً به معنای یک ویدیوی ویدیویی صحنه دار از راه دور ضبط شده بود. با شلیک روی یک پل بسته لس آنجلس ، اجرای بازی با کنی جی با ساکسیفون آغاز شد ، و بعداً تسفای با صورت پیچیده در باند ظاهر شد ، زیرا آتش بازی پشت او منفجر شد.

این خواننده هشت بار نامزد دریافت جایزه شد ، از جمله بهترین هنرمند سال ، موزیک ویدیوی مورد علاقه (“چراغ های کور”) و هنرمند مرد مورد علاقه – پاپ / راک ، از جمله. او جوایز را برای آلبوم مورد علاقه – Soul / R & B ، Soul / R & B Song ، و Male Artist Soul / R & B به خانه برد.

پس از ورود آن در ماه مارس ، پس از ساعت ها با کسب چهارمین آلبوم شماره 1 وی در بیلبورد 200 ، به یکی از بزرگترین نسخه های سال تبدیل شد. هر آهنگ از LP در Hot 100 قرار گرفت ، و “Alone Again” در رتبه 24 قرار گرفت.

علاوه بر Weeknd ، AMA ها شاهد اجراهای Shawn Mendes ، Justin Bieber ، Megan Thee Stallion ، Lil Baby و Billie Eilish بودند.