وکیل YSL می‌گوید حقوق به‌طور تکان‌دهنده‌ای کم است، شوخی‌هایی درباره شروع فقط طرفداران

در مصاحبه ای با WSB-TV، یک وکیل ایالتی در دادگاه باند یانگ اسلایم لایف گفت که به اندازه کافی برای وکالت یکی از متهمان حقوق دریافت نمی کند.

وکیل مدافع آنجلا دی ویلیامز نماینده یکی از متهمان در محاکمه است که توانایی پرداخت هزینه دفاع خود را نداشت، و او به دلیل دستمزد کمی که دریافت می کند در پرداخت صورت حساب ها با مشکل مواجه است. D’Williams گفت: “این پرونده قرار است حدود یک سال طول بکشد، و اگر بخواهید حساب کنید، ساعتی شش دلار می شود.” من نمی توانم هیچ مورد جدیدی را تحمل کنم. من نمی توانم هیچ پرونده ای را ببندم. من به چیزی نیاز دارم که از آن زنده بمانم ما تحت این تصور بودیم که GPDC از ما حمایت می کند، و زمانی که آنها این دیوارها را درست کردند، به این فکر می کنم که باید یک OnlyFans راه اندازی کنم.

D’Williams از شورای مدافع عمومی جورجیا، آژانس دولتی که او را به عنوان یک متهم در محاکمه در حال انجام علیه یانگ تاگ و دیگر افراد مرتبط با باند منصوب کرد، فراخواند. او افزود: “من در ماه مارس درخواست بودجه اضافی کردم، و با نامه ای از کارگردان مواجه شد که گفته بود دیگر نیازی به ملاقات با من ندارد.” “من باید بدانم که او برای دفاع از وکیل تعیین شده در این پرونده چه کرده است.”

وکلای انتصابی ایالتی که نماینده متهمان این پرونده هستند، فقط 1500 دلار برای کل پرونده دریافت می کنند. به گفته سخنگوی GPDC، این آژانس در حال حاضر به دنبال ارائه دستمزد بالاتر برای وکلای دادگستری به دلیل طولانی بودن این پرونده است. در ایالت جورجیا، 85 درصد از متهمان قادر به پرداخت هزینه وکلای خود نیستند.

اظهارات D’Williams آخرین چروک در محاکمه YSL است که در ژانویه پس از دستگیری Thug، Gunna و 28 نفر دیگر در سال گذشته در یک کیفرخواست 56 موردی تحت تأثیر رکت و سازمان های فاسد (RICO) آغاز شد. . همین ماه گذشته، وکیل مدافع متهم مایلز فارلی، پس از اینکه آنها ادعا کردند داروهای تجویزی را به دادگاه آورده بودند، دستگیر شد.