وکیل YSL از مشتریان دفاع می کند زیرا او برای قضاوت در دادگاه علنی “Cap” می خواند

روز دوشنبه، جاستین هیل، وکیل YSL، در جلسه دادگاه شرکت کرد، جایی که وکلای مدافع برای قاضی گلانویل درخواست‌هایی برای حذف برخی شواهد در پرونده YSL RICO ارائه کردند.

هیل پس از عدم اظهار نظر رسمی برای شروع جلسه، قاضی را “کلاه” نامید.

ویدئویی از مکالمه هیل و قاضی گلنویل در شبکه های اجتماعی پخش شد.

قبل از اینکه گلانویل حرفش را قطع کند، هیل گفت: «بنابراین، من با گفتن این ادعا که من پیش استدلال نکرده‌ام، شروع می‌کنم. “نگران این نباش، باشه؟ چون به هر حال باید این کار را انجام دهم. بنابراین، حتی نگران این موضوع نباش.»

«من می‌گفتم که این درست نیست. راستش کلاه است.» هیل دفاع کرد.

طبق FOX 5 Atlanta، تصمیم هیئت منصفه در چهارمین ماه خود ادامه دارد و «صدها هیئت منصفه بالقوه احضار شده‌اند، بسیاری از آنها درخواست تعویق‌های سختی کرده‌اند که قاضی آن را تأیید کرده است».

متخصصان حقوقی می گویند که پرونده YSL پیچیده است و طولانی خواهد شد. تصمیم نهایی ممکن است نزدیک به یک سال یا بیشتر طول بکشد.

جلسه بعدی ساعت 14 روز چهارشنبه 29 فروردین ماه برگزار می شود

Young Thug، که نام قانونی او جفری لامار ویلیامز است، تقریبا یک سال پیش بر اساس یک کیفرخواست 88 صفحه ای RICO به دلیل “توطئه برای نقض قانون سازمان های تحت نفوذ و فاسد راکت کننده (RICO) و مشارکت در فعالیت های باندهای خیابانی جنایتکار” زندانی شد. مجتمع.

این خبر پس از آن منتشر شد که یکی از 14 متهم YSL، Jayden Myrick، پس از اظهارنظرهای پوچ مبنی بر دریافت مشاوره حقوقی از رئیس جمهور جو بایدن و رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، تحت ارزیابی سلامت روان قرار گرفت.

مایریک گفت، در حالی که او درخواست کرد از خود در دادگاه وکالت کند، گفت: «من زندانی معمولی نیستم، من با جو بایدن و دونالد ترامپ هستم و آنها با من صحبت می کنند. دونالد ترامپ مرا بیرون خواهد برد.

با ادامه جلسه دادگاه، آنها متوجه شدند که مایریک داروهای ضد روان پریشی تجویز شده خود را مصرف نمی کند. او گفت: “من به دارو نیازی ندارم.”

در صورتی که به دلیل مشکلات روحی و روانی نامناسب معرفی شود، حکم وی می تواند قطع شود. مایریک در حال گذراندن حبس ابد برای قتل کریستین برودر ساکن دی سی در سال 2018 است.