وکیل مدافع YSL با برخورد با وکلای پرونده به Wings از زندان اجتناب می کند

وکیل مدافع در دادگاه YSL Rico دیگر با زندان مواجه نیست. و این تا حد زیادی به لطف برداشتن بال های مرغ باشگاهی است.

مطابق با آتلانتا ژورنال-قانون اساسیسوری چادا خیمنز، وکیل دادگستری این هفته پس از اینکه با چند دقیقه تاخیر در جلسه دادگاه روز سه شنبه حاضر شد، مورد تحقیر قرار گرفت. قاضی رئیس، اورال گلانویل، به خیمنز دستور داد تا برای سایر وکلای پرونده ناهار بخرد و به او پیشنهاد داد که این حشره را از یک ساندویچ فروشی در همان حوالی دریافت کند. اما خیمنز تصمیم گرفت که چند رشته را بکشد و به همکارانش چند بال شهر جادویی سفارش دهد.

او گفت AJC کلوپ نمادین استریپ تا ساعت 3 بعد از ظهر آشپزخانه خود را باز نمی کند، اما مدیریت خود را مجبور به استثنا کرد و غذا را تا ساعت 12:30 بعد از ظهر روز جمعه آماده کرد. خیمنز، که نماینده متهم کورداریوس دورسی است، گفت که ناهار او موفقیت بزرگی بود، زیرا وکلای همکارش چندین وعده از بال‌های جادویی و بال‌های باربیکیو فلفل لیمویی مورد علاقه مشتری داشتند.

خیمنز گفت: «آنها سرآشپزی را وادار کردند که زود بیاید و همه بال های خوشمزه را برای ما بپزد. آنها در زمانی که به من گفتند گرم بودند و آماده بودند تا آنها را تحویل بگیرم. آنها این کار را انجام دادند بنابراین من بسیار خوشحال شدم.»

او ادامه داد: “من دوست دارم از مشاغل محلی حمایت کنم، دوست دارم از کارفرمایان اقلیت حمایت کنم. من بارها آنجا بوده ام تا حمایت خود را از جامعه محلی نشان دهم.»

WSB-TV گزارش می دهد که قاضی گلانویل قانونی را اجرا کرده است که در آن هر وکیل YSL که مورد تحقیر قرار می گیرد باید برای سایر تیم های حقوقی ناهار بخرد یا با نوعی مجازات روبرو شود. مطابق با AJC، اریک جانسون، وکیل مدافع، پس از اینکه او به 20 روز زندان محکوم شدبه دلیل توهین به خروج از دادگاه بدون اجازه.” او با نوشتن یک مقاله تحقیقاتی 17 صفحه ای در مورد “اهمیت حرفه ای بودن در زمینه حقوقی” از زندان طفره رفت.