واکنش Lil Uzi Vert به ASAP Rocky ، Rihanna Dating شایعات: ‘Can’t Be True’

به نظر می رسد که Lil Uzi Vert نسبت به ادعای عاشقانه ریحانا و ASAP Rocky خیلی هیجان زده نیست.

درست چند روز پس از آنکه گزارش شد که RiRi و Rocky یک مورد رسمی هستند ، عکس هایی در شبکه های اجتماعی ظاهر شد که ظاهرا از شایعات رابطه حمایت می کردند. همانطور که توسط Rap-Up اشاره شد ، پاپاراتزی این چهار هنرمند را که چهارشنبه شب در خیابان های NYC قدم می زدند ، در حالی که کت های سنگین و ماسک های جراحی بر تن داشتند ، اسیر کرد.

یوزی یکی از عکس های استوری اینستاگرام را دوباره منتشر کرد و عنوان آن را به همراه داشت که نشان می داد هم ناامید است و هم در کمال ناباوری: “نمی تواند درست باشد”.

تعدادی از طرفداران Uzi را به خاطر چیزی که به نظر می رسد یک شکستگی قلبی خفیف است ، سرگرم کردند. حتی برخی اشاره کردند که اتفاقی ابدی به دنبال گزارش هایی از رابطه اش با راکی ​​، رپ ریانا در اینستاگرام دنبال نکرد. شایان ذکر است که RiRi تنها کسی بود که اوزی او را دنبال کرده بود ، این بدان معنی است که تعداد افراد زیر اکنون به صفر رسیده است.

اوزی در گذشته احساسات خود را نسبت به ریحانا کاملاً واضح اعلام کرده است. در سال 2019 ، در حالی که ریحانا با حسن جمیل با تاجر دیدار می کرد ، اوزی ابراز اطمینان کرد که او و ریحانا روزی با هم خواهند بود.

وی در توئیتی که از آن زمان حذف شده است نوشت: “فکر می کنم وقتی من یکی شوم او دوست من خواهد بود.” “تا آن روز من نمی خواهم در مورد او چیزی بشنوم. او 2 عالی است.”