واکنش طرفداران Fugees به اعتراف پراس که خبرچین FBI بوده است

طرفداران Fugees پراس میشل را صدا می زنند که اخیراً در دادگاه توطئه فدرال خود در جایگاه ایستاده و اعتراف کرده که یک خبرچین FBI است.

در ماه مارس، Pras باز شد رولینگ استون در مورد اینکه به اتهام مشارکت در یک طرح پولشویی و ارتباط با یک کشور خارجی برای نفوذ بر دولت ایالات متحده با حداکثر 22 سال زندان مواجه است.

پراس متهم به “توطئه برای مشارکت غیرقانونی در کمپین با استفاده از بودجه خارجی” و همچنین شاهد دستکاری و عدم ثبت نام به عنوان عامل خارجی دولت چین است.

به گفته دادستان ها، پراس در مجموع 1.1 میلیون دلار به کمپین انتخاباتی باراک اوباما در سال 2016 کمک کرد، اگرچه این وجوه در واقع توسط جو لو، یک فراری مالزیایی به دلیل ارتباطش با رسوایی توسعه 1 مالزی برهاد تحت تعقیب بود. پراس همچنین از طریق لو به کمپین ترامپ کمک کرد.

«از تلاش برای زیر پا گذاشتن قوانین چه سودی می‌برم؟ این برای من ارزش ندارد RS. “من الان مثل آدم های ناراضی هستم. من دوستانی دارم که با من صحبت نمی کنند زیرا فکر می کنند ماهواره ای در مدار است که به آنها گوش می دهد.

حالا طرفداران Pras and the Fugees رپر را به خاطر خبرچین بودن متهم می کنند.

یکی از کاربران توییتر نوشت: «وقتی کلاهبرداری‌های خیریه وایکلف، فید بودن پراس، هوس اجرای زنده لورین، و دوپینگ جان فورته در کمپ Fugees را در نظر می‌گیرید، تیم اول کاملاً بدنام است.

شخص دیگری نتوانست جلوی ناامیدی خود را بگیرد و نوشت: «به عنوان کسی که در Fugees بزرگ شده است. این اخبار پراس فقط وحشیانه است.»

برای مشاهده برخی از واکنش‌ها به خبر خبررسان بودن پراس FBI به پایین صفحه بروید.