واکنش طرفداران به Keyshia Cole و Ashanti’s Upcoming Verzuz Battle

این اتفاق می افتد: اسطوره های R&B Keyshia Cole و Ashanti در نبرد بعدی Verzuz ضربه به ضربه خواهند زد.

این مسابقه بعد از ماه ها تیزر تبلیغات و گمانه زنی های روز افزون جمعه بعد از ظهر اعلام شد. کول در ماه مه هنگامی که یک نمودار هوادار را به اشتراک گذاشت که لیست طولانی بازدیدهای خود را با لیست اشانتی مقایسه می کند ، در یک پست اینستاگرامی به نبرد اشاره کرد. کول آهنگساز “Rock Wit U” و همچنین خالقان Verzuz سوئیس Beatz و Timbaland را که از آنها پرسید برچسب زد: “آیا این دقیق است؟”

Ashanti و Cole در اوایل جریانات به جریان اصلی جریان یافتند و به جمع آوری تقدیر و همچنین رکوردهای برتر جدول ادامه دادند. قبلاً شاهزاده خانم Murder Inc. قبل از اینکه به مسیر شخصی خود در هنر برسد ، Ashanti آثار کلاسیک مانند “احمق” ، “باران بر من” و “Luv چیست؟” با Fat Joe ، و همچنین “همیشه به موقع” و “مسحور” با Ja Rule. دیسکوگرافی کول به همان اندازه چشمگیر است ، از جمله کلاسیک های مورد علاقه مانند “Let It Go” با میسی الیوت و لیل کیم ، “I Should Have Cheat” ، “Heaven Sent” و “Last Night” با Diddy. این دو همچنین با یکدیگر کار کردند قطعه “زن به زن” در سال 2012 از پنجمین آلبوم استودیویی کول.

کول در مورد رویداد پیش رو که چهارمین نبرد بین زنان هنرمند است ، گفت: “این یک جشن است.”

Cole x Ashanti Verzuz در ساعت 12 بعدازظهر در تاریخ 12 دسامبر پایین خواهد آمد. طرفداران اکنون به توییتر می روند تا شرط بندی های خود را بر روی برنده انجام دهند. و به تعجب هیچ کس ، کاملاً اختلاف بین تیم کول و تیم اشانتی وجود دارد. برخی از واکنش ها به این اطلاعیه را در زیر می خوانید.