هیلی بیبر: من بچه ها را خیلی بد می خواهم اما می ترسم

آیا هیلی و جاستین بیبر در آینده نزدیک با هم همکاری خواهند کرد؟

در مصاحبه جدید با ساندی تایمز، بنیانگذار رود 26 ساله در مورد تمایل به گسترش خانواده خود با همسرش صحبت کرد. هیلی با خنده گفت: “من به معنای واقعی کلمه همیشه برای این موضوع گریه می کنم.”

او ادامه داد: “من بچه ها را خیلی بد می خواهم اما می ترسم. فقط کافی است که مردم چیزهایی درباره شوهرم یا دوستانم بگویند. نمی توانم تصور کنم مجبور باشم با افرادی که درباره یک کودک چیزهایی می گویند روبرو شوم. ما فقط می توانیم بهترین کار را انجام دهیم. ما می توانیم آنها را بزرگ کنیم.

قبل از صحبت در مورد احتمال استقبال از مینی بیبرها در آینده، هیلی در مورد واکنش‌هایی که به دنبال سکته کوچکش در مارس 2022 دریافت کرد، منعکس کرد. از فرضیاتی که در سراسر اینترنت شناور هستند.

هیلی توضیح داد: “اگر اجازه دهید چنین چیزهایی شما را ساکت کند، به مردم اجازه می دهید نحوه زندگی شما را دیکته کنند.” “بعضی وقت ها من فقط می خواهم خم شوم و یک گوشه نشین باشم، مثلا” اگر مردم این گونه احساس می کنند، شاید باید فقط در خانه بمانم.” اما من واقعاً آن جور آدمی نیستم.”

این اولین باری نیست که هیلی در مورد برخورد با منفی گرایی در چشمان عمومی صحبت می کند. ماه گذشته، او در استوری اینستاگرام خود پیامی درباره تجربیات خود در سال جاری منتشر کرد.

او در ماه آوریل، تنها چند هفته پس از پایان دادن به دشمنی ادعایی خود با سلنا گومز، سلنا گومز، نوشت: “من دوست دارم در مورد احساسم شوخی کنم، زیرا گاهی اوقات این آسان تر از اعتراف به من است.” اما حقیقتاً از آغاز سال 2023، من برخی از غم انگیزترین و سخت ترین لحظاتی را که تا به حال در زندگی بزرگسالی خود داشته ام داشته ام و ذهن و احساساتم دست کم شکننده بوده است. و من می دانم که بسیاری از افراد دیگر همان احساسی را دارند که من احساس می کنم، پس فقط بدانید که شما تنها نیستید.”