هیتماکا می گوید قاتلان ادعایی پاپ اسموک پشت تلاش برای حمله به خانه بوده اند

هیپ هاپ امسال با سرقت های خشونت آمیز و حمله به خانه ها روبرو شده است ، از جمله قتل پاپ اسموک ، که به اعتقاد هیتماکا می تواند به یک حادثه در خانه خودش مربوط باشد.

در طی یک حضور اخیر در نوشیدنی شانزه ، هیتماکا به NORE و DJ EFN ادعا کرد که یکی از آشنایان زن با هزینه او حمله به خانه را ترتیب داده است.

هیتمکا توضیح داد: “او محل را به اشتراک می گذاشت و این سه نفر با اسلحه بودند.” “آنها سعی کردند بیایند و در تختخواب من لگد بزنند. من زنگ هشدار را روشن کردم. چیز دیوانه وار این است که وقتی این اتفاق می افتد ، به جای اینکه او مانند دختری باشد که مثل من درگیر یک حمله به خانه بود ، او جنگ می کرد من سعی داشت با من بجنگد. وقتی این اتفاق افتاد دوباره به من مشت زد “

در ماه مارس ، هیتماکا به شلاق با تپانچه برای دوست دختر خود متهم شد. او به سرعت این گزارش ها را مورد اعتراض قرار داد و ادعا کرد که قربانی یک ضربه هماهنگ شده است. او تصاویر نظارتی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت تا نشان دهد که او مورد سرقت قرار گرفته و احتمالاً زن نیز در این وضعیت دست داشته است.

به دنبال این حادثه ، هیتماکا بلافاصله با وکلای خود تماس گرفت و تعطیلات خود را به میامی برد. در آنجا ، او با دوست دختر پاپ اسموک تماس گرفت که ادعا کرد افرادی که قصد سرقت از او را داشتند در قتل این جوان 20 ساله دست داشتند. اگرچه تهیه کننده جزئیات بیشتری نداد ، چهار مظنون متهم به قتل Pop Smoke در ماه جولای دستگیر شدند. از نظر دفتر دادستانی منطقه لس آنجلس ، دو نوجوان درگیر این سرقت شدند که به قتل تبدیل شد و همچنین کوری واکر 20 ساله و کیاندر راجرز 18 ساله.

نظرات کامل Hitmaka را در مورد وضعیت بالا مشاهده کنید.