هواداران از کوین گیتس در حال ارسال ویدیوی زایمان زنی به شدت شوکه شدند

کوین گیتس در روز یکشنبه، 7 مه، هنگامی که ویدیویی از زایمان یک زن را از طریق استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت، طرفداران خود را شوکه کرد.

خواننده رپ لوئیزیانا کلیپی را که در ابتدا توسط حساب اینستاگرام @indiebirths به اشتراک گذاشته شده بود، بازنشر کرد که نشان می داد زنی مستقیماً در دستان شریک زندگی خود زایمان می کند. این یک ویدیوی نسبتاً گرافیکی است، مخصوصا برای کسانی که برای دیدن آن فقط در استوری اینستاگرام آماده نبودند.

گیتس در کنار این ویدئو نوشت: «زیباترین چیز روی زمین هدیه زندگی است.

پس از به اشتراک گذاشتن این پست، گیتس در توییتر ترند شد و مردم شوکه خود را ابراز کردند.

با شروع انتشار اخبار این ویدیو در رسانه های اجتماعی، طرفداران در چت پخش کننده توییچ، کای سنات، او را متقاعد کردند که بدون هشدار دادن به او، داستان را تماشا کند. او فورا فریاد زد و تلفنش را از دست داد و فریاد زد: “لعنتی؟!”

در همین حال، دیگران واکنش به این کلیپ را که در غیر این صورت بخشی طبیعی از زندگی را نشان می داد، زیر سوال بردند.

2023 قبلاً نشان داده است که سال جالبی برای سرفصل‌های اخبار مربوط به گیتس است که اغلب در مورد خود صادق بوده است. sex زندگی، سلامت روان و عادات غذایی. همین ماه گذشته او ادعا کرد که از زمانی که دروغ گفتن را ترک کرده است مریض نشده است و به او پیشنهاد کرد که قبل از این که مریض شود. sex. در ماه فوریه، او گفت که یک بار “نزدیک به یک ماه” بدون خوردن یا نوشیدن چیزی رفت، در حالی که در ژانویه او فاش کرد که طرفدار ادرار کردن زنان در دهانش است. sex.