همسر دریک بل یک هفته پس از گزارش ناپدید شدنش، درخواست طلاق داد

گفته می شود همسر دریک بل که از او جدا شده، درخواست طلاق داده است.

بر اساس اسناد قانونی بررسی شده توسط TMZ، جانت فون اشملینگ بازیگر 28 ساله پرونده را در هفته جاری، تنها چند روز پس از مفقود شدن کوتاه مدت این بازیگر 36 ساله، ارسال کرد. ظاهراً دریک و اشملینگ چهار سال پیش ازدواج کردند و در تابستان 2021 به اولین و تنها فرزندشان – پسری به نام وایات بل – خوش آمد گفتند.

مادر که در پرونده “اختلافات آشتی ناپذیر” را ذکر کرده است، ظاهراً به دنبال حضانت قانونی و فیزیکی اولیه پسر خود و همچنین حمایت از همسر است. TMZ می نویسد که او همچنین می خواهد بل حقوق بازدید را دریافت کند.

اسناد حقوقی نشان می دهد که بل و اشملینگ از سپتامبر 2022 از هم جدا شده اند، اما تصمیم خود را تا اوایل سال 2023 به طور عمومی اعلام نکردند.

اخبار مربوط به پرونده طلاق حدود یک هفته پس از آن منتشر شد که خانواده بل او را «مفقود و در خطر انقراض» گزارش کردند. به گزارش TMZ، برادر بل، رابرت به پلیس گفت که برادرش قبل از ناپدید شدن، اظهارات خودکشی می‌کرد. پلیس گزارش می دهد که بل به وینتر پارک فلوریدا رفته بود تا با اشملینگ ملاقات کند و در مورد توافقنامه حضانت آنها صحبت کند. او سپس پیام‌های نگران‌کننده‌ای را برای مادرش ارسال کرد و مدعی شد که می‌خواهد «بیش از حد بنوشد و خود را حلق آویز کند».

خانواده او که در آن زمان در کالیفرنیا بودند، سپس به پلیس در مورد نگرانی های خود هشدار دادند.

بل تنها چند ساعت پس از گزارش ناپدید شدنش سالم پیدا شد. پلیس گفت که با این بازیگر تماس گرفت و مطمئن شد که او ارزیابی سلامت روانی را دریافت کرده است.

را دریک و جاش ستاره در یک پنجشنبه حذف شده به این حادثه پرداخت توییت. تلفنت را در ماشین می گذاری و شب و این را جواب نمی دهی؟ ?”

او علاوه بر تبلیغ آهنگ جدیدی که نصف شب می رسد، رفت بر به نوشتن در دو پست، «واقعاً ذهن من را متحیر می‌کند که چقدر مردم در اینجا نسبت به افرادی که آشکارا با مسائل مربوط به سلامت روان سروکار دارند، بد رفتار می‌کنند. این غیر واقعی است که همه شما چقدر می توانید بی رحم باشید. واضح است که هیچ دلیلی برای ادامه این کار وجود ندارد!! تمام چیزی که به دست می‌آورم مورد حمله قرار می‌گیرد. امیدوارم آهنگ جدیدی را که من منتشر کردم دوست داشته باشید، به معنای واقعی کلمه تمام چیزی است که در من باقی مانده است.

توییت db برای اخبار در Complex
تصویر از طریق توییتر
توییت db برای اخبار در Complex
تصویر از طریق توییتر