هر بار که رپر آهنگ مورد علاقه خود را در نمایش پخش می کند، طرفدار کرنسی علف هرز می دهد

کرنسی در یک برنامه اخیراً عشق را احساس کرد، زمانی که یکی از طرفداران هر بار که آهنگ خاصی را اجرا می کرد، یک اونس علف هرز به سمت او پرتاب می کرد.

هفته گذشته، اسپیتا در اینستاگرام خود ویدیویی از اجرای یکی از طرفداران منتشر کرد که رپر را در میانه اجرای خود نشان می داد. یکی دیگر از طرفداران این ویدیو، زیپ حشیش را روی صحنه پرتاب کرد، که کرنسی با تکان دادن سر همراهش، وقت خود را در جیب خود پر کرد.

این به همین جا ختم نشد، زیرا طرفدار هر زمان که آهنگ مورد علاقه‌اش را می‌شنید به پرتاب کردن اونس بیشتر به سمت رپر ادامه می‌داد. Currensy ادعا کرد که آن مرد آنقدر علف هرز به سمت او پرتاب کرده است که تقریباً تا پایان شب با یک پوند کامل ترک کرده است.

بومی NOLA نوشت: «همیه یک زیپ اشتباه انداخت و یکی از رکوردهایی را که واقعاً می‌خواست بشنود، تقریباً با یک پوند باقی مانده بود.

کرنسی احتمالاً می تواند زیپ های بیشتری از علف های هرز را به عنوان هدیه از طرفداران دریافت کند، زمانی که ماه آینده با بادی تور خود را آغاز می کند. طبق پست دیگری در اینستاگرام، این تور از 31 می آغاز می شود و دو هنرمند در ساکرامنتو، سان فرانسیسکو، سیاتل، لس آنجلس و شیکاگو توقف می کنند.

این مرد 42 ساله از انتشار آلبوم مشترک خود با جرمین دوپری با عنوان فقط برای استفاده انگیزشی که اوایل این ماه منتشر شد، تازه است. این پروژه با هفت آهنگ همراه بود و دارای ویژگی هایی از TI و 2 Chainz بود.