هالزی می گوید دریافت یک نامزد گرمی درباره “شناخت افراد مناسب” است

روز شنبه ، هالزی آخرین هنرمندی شد که پس از آکادمی ضبط بیش از حد احمقانه درک کرد. هالزی ، که حتی یک نامزد برای آلبوم خود دریافت نکرد دیوانه ، ادعا می شود که کل روند توسط سیاست های پشت صحنه و “رشوه” که فقط به اندازه کافی ظریف است و “رشوه” محسوب نمی شود ، خراب شده است.

وی در پستی برای استوری اینستاگرام خود نوشت: “من فکر می کردم و می خواستم با دقت کلمات خود را انتخاب کنم زیرا بسیاری از مردم از زمان نامزدی های گرمی با من ابراز همدردی و عذرخواهی کرده اند” تنوع.

“گرمی ها یک فرایند دست نیافتنی است. این اغلب می تواند در مورد اجراهای خصوصی در پشت صحنه ، شناختن افراد مناسب ، کمپین زدن از طریق انگور ، با دست دادن های مناسب و” رشوه “باشد که می تواند به اندازه کافی مبهم باشد که به عنوان” رشوه “نیست. ” و اگر به این حد برسید ، این در مورد تعهد به اجراهای منحصر به فرد تلویزیونی و اطمینان از کمک شما به آکادمی است که در شب نمایش میلیون ها بار تبلیغات خود را انجام می دهد. “

از آنجا. وی با تصریح اینکه برندگان گذشته همیشه ذینفع معاملات سایه دار نبوده اند ، قبل از نامگذاری The Weeknd ، علاوه بر آخرین آلبوم خود به عنوان چند نمونه از مشکلات امسال.

وی ادامه داد: “شاید گاهی اوقات (!!!) باشد ، اما این همیشه به موسیقی یا کیفیت یا فرهنگ مربوط نمی شود.”فقط می خواستم آن را از روی سینه ام بردارم. @اخر هفته سزاوار بهتر است ، و مانیک نیز چنین کرد [woman shrugging emoji] شاید گفتن این برای من ناخوشایند باشد اما دیگر نمی توانم اهمیتی دهم. در حالی که من به خاطر دوستان با استعدادم که امسال شناخته شده اند ، هیجان زده ام ، امیدوارم که شفافیت بیشتری داشته باشم یا اصلاحات بیشتری را ایجاد کنم. اما مطمئن هستم که این پست به هر حال مرا در لیست سیاه قرار خواهد داد. “

می توانید تصویری از پست وی را در اینجا مشاهده کنید.

همانطور که ممکن است بخاطر بیاورید ، هفته گذشته شانس The Weeknd برای برنده شدن در یک گرمی ربوده شد.

از زمانی که نامزدهای 2021 کمتر از یک هفته پیش علنی شدند ، هنرمندانی مانند دریک ، کید کودی ، التون جان و چندین نفر دیگر به دفاع از وی پرداختند.

در همین حال ، ویکند در حالی که خواستار شفافیت در مورد کل روند نامزدی بود ، گفت که نشان های جوایز “فاسد باقی می ماند”.

این ادعاها در واقع پاسخی از رئیس موقت / رئیس جمهور ، هاروی میسون جونیور داشت.

میسون گفت: “برای The Weeknd ، در هر سال فقط تعداد معینی از افراد را دارید که می توانید برای هر گروه نامزد کنید.” تابلو تبلیغاتی. “… ما در مورد برخی دیگر از دسته هایی که وی به عنوان نامزد معرفی شده هیجان زده هستیم. تشخیص اینکه کجا مردم می خواهند فرود بیایند هرگز آسان نیست.”

وی همچنین روند نامزدی را توصیف کرد تا تنوع در اواخر هفته ، گفت: “… همه ضبط ها منصفانه ترین لرزش های عادلانه است. ما به همه موسیقی گوش می دهیم – حتی یک آلبوم ، شما تقریباً کل آلبوم را گوش می دهید ، طول می کشد من نمی دانم چند ساعت ، “او به آنها گفت. “این یک فرایند طولانی و طاقت فرسا است و مردم به آن افتخار می کنند. افراد در آن اتاق مراقبت می کنند: هیچ برنامه ای در آنجا وجود ندارد ،” بیایید این شخص را لگدمال کنیم “یا آن شخص وجود ندارد. این در مورد است.” بیایید تلاش کنیم و برتری پیدا کنیم. ” “