نیک کانن انکار می کند که او “فامبل” ماریا کری را رد می کند: “شاید او من را زیر پا گذاشت”

نیک کانن انکار کرد که در قسمت اخیر از سریال «معمای» همسر سابقش ماریا کری نمایش روزانه توپ.

بازیگر و خواننده نقابدار میزبان متهم به «فمبل» شد[ing]کری توسط مجری همکارش کورتنی بی بلدسو، اما او این پیشنهاد را خیلی مهربانانه نپذیرفت. “من؟ برای من توضیح دهید که چگونه ماریا را زیر و رو کردم. بلدسو گفت که او فقط با او “بازی” می‌شود، و افزود: “نمی‌دانم… فقط می‌دانم که تو با او نیستی، پس این یک تکان است.” کانن پاسخ داد: “شاید او مرا زیر پا گذاشته است.”

کانن و کری در سال 2008 ازدواج کردند و در سال 2011 صاحب دوقلو شدند. آنها پس از شش سال ازدواج در سال 2014 از هم جدا شدند و طلاق در سال 2016 نهایی شد. در سال های پس از کانن به دلیل پدر شدن 10 فرزند دیگر با مادران مختلف، اغلب خبرساز شده است. در همان سال

همین ماه گذشته، او اعتراف کرد که کری را عشق اول خود می داند. «وقتی متوجه شدم که او چقدر قابل توجه است، آن زن انسان نیست. او هدیه ای از طرف خداوند است.” او در مورد مادر دوقلوهای 11 ساله آنها، دختر مونرو و پسر موروکا گفت. گزارش شده است که کری به دنبال تشکیل پرونده سرپرستی کامل برای فرزندان است. آنها در حال حاضر سرپرستی مشترک دارند.

سال گذشته، او پیشنهاد کرد که برای بازگشت با کری آماده است. او در مورد کری و دوست پسرش، برایان تاناکا، گفت: “من واقعاً به رابطه ای که او مدت زیادی در آن بوده احترام می گذارم.” “رفیق با بچه های من شگفت انگیز است… من واقعاً به آن احترام می گذارم. اما، بیا، این عشق فانتزی من است… من هرگز عشقی مانند عشقی که با ماریا داشتم، نخواهم داشت و از آن قدردانی می کنم.»