نوح سیروس به دلیل اظهار نظر نسبت به نژاد حساسیت ندارد

تلاش نوح سیروس برای دفاع از هری استایلز بحث و جدال بیشتری را در پی داشته است.

بعد از ظهر پنجشنبه ، خواننده / بازیگر عکسی از سبک اخیر استایلز را به اشتراک گذاشت Vogue ویژگی ، که در آن لباس پوشیده دیده می شود. گرچه بسیاری از سبک ها را به خاطر پذیرفتن مد سیال جنسیت تحسین کردند ، اما برخی از آنها با اظهار نظرهای نادان و سمی از این ظاهر انتقاد کردند.

در توئیتر Candace Owens ، یک مفسر سیاسی سیاه پوست و از هواداران برجسته دونالد ترامپ ، گفت: “هیچ جامعه ای وجود ندارد که بتواند بدون مردان قدرتمند زنده بماند.” “شرق این را می داند. در غرب ، زنانگی مداوم مردان ما در همان زمان که مارکسیسم به فرزندان ما آموزش داده می شود ، اتفاقی نیست. این یک حمله صریح است. مردان مرد را برگردانید.”

کوروش از جمله کسانی بود که تصمیم گرفت حمایت خود را از استایلز و تصمیم خود برای افتخار پوشیدن لباس نشان دهد. اما کلماتی که وی برای دفاع از این هنرمند به کار برد بلافاصله خشم مردم را برانگیخت.

سیروس در اینستاگرام نوشت: “او این لباس را بهتر از هر لباس الاغ پوشیده ای می پوشد.”

بله

اوونز با اشاره به زیر بناهای نژادپرستانه انتخاب کلمه خود به پست سیروس پاسخ داد. او همچنین از اینکه آیا کوروش لغو می شود سedال کرد و سپس مایلی سایرس را خواست که “بیا خواهرت را بگیر!”

سیروس اندکی پس از ارسال پست اولیه را حذف کرد و در استوری اینستاگرام عذرخواهی مختصری کرد. او ادعا كرد كه از كلمه “پوشك” از نظر نژادي حساس نيست و اصرار داشت كه هيچگاه قصد آزردن كسي را ندارد. “

وی نوشت: “من افسوس می خورم كه اصطلاحی را بدون دانستن زمینه و تاریخچه به كار بردم ، اما الان می دانم و بسیار وحشت زده و متاسفم.” “من دیگر هرگز از آن استفاده نخواهم کرد. از اینکه به من آموزش دادید متشکرم. به هیچ وجه قصد نداشتم کسی را آزار دهم. بسیار متاسفم.”

اما به نظر می رسد کاربران توییتر چندان بخشنده نیستند. برخی از واکنشها به اظهار نظر کوروش را می توانید در زیر بخوانید.