نوجوان در حال انجام «میز کوچک» NPR پس از دیدار طرفداران با چالش 10 هزار ریتوییت

جوونیل استایل های موسیقی خود را به دفاتر NPR می برد. و این همه به لطف دنبال کنندگان توییتر او است.

خواننده رپ نیواورلئان روز چهارشنبه، اندکی پس از آن که یکی از طرفداران از رسانه خواست تا Juvenile را برای محبوب خود رزرو کنند، این خواننده بزرگ را در شبکه های اجتماعی اعلام کرد. کنسرت میز کوچک—سری موسیقی که شامل هنرهای هیپ هاپ مانند Run the Jewels، Trina، the Roots، Denzel Curry و Royce da 5’9 است. جوونیل در ابتدا این درخواست را رد کرد و اصرار داشت که نمی دانست تینی دسک چیست. با این حال، او به سرعت تغییر کرد و ادعا کرد که اگر پستش به اندازه کافی مشارکت داشته باشد، اجرای کنسرت را در نظر خواهد گرفت.

او قبل از وصل کردن مارک چای یخ خود نوشت: “باشه باشه ?? همه چیز در نظر گرفته شد.” «۱۰ هزار ریتوییت و من در حین نوشیدن یک #JuvieJuice سرد از @UrbanSouthBeer، انجام @NPR Tiny Desk را تجدید نظر خواهم کرد!

البته طولی نکشید که هواداران جوونیل به این هدف رسیدند. تنها چند ساعت بعد، هنرمند «Back That Azz Up» تأیید کرد که اجرای کنسرت Tiny Desk را تضمین کرده است و قول داد که «نمایش بی‌نظیری» ارائه دهد.

بابی کارتر، تهیه کننده ارشد کنسرت تاینی دسک، ظاهرا کنسرت Juvenile را در روز جمعه در ویدئویی تایید کرد.

کارتر گفت: «او هنوز اینجا نرفته است، اما همه شما به دنبال او در رسانه های اجتماعی رفتید. “و من اینجا هستم تا به شما اطلاع دهم – به من نگاه کنید – ما آن را می بینیم، می شنویم، می دانیم که شما چه می خواهید.”

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.